DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

HAYATA TUTUNMAK İÇİN

14 Nisan 2014 Ekleme Saati: 15:14
538 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Hayatımızın bazı zamanlarında hastalıklar bulur bizi. Küçük veya büyük fark etmez. Sürekli sağlığımızla sınanırız. İlaç tedavisi ve en büyük neden umut ile aşarız hastalıklarımızı. Günümüzde kanser giderek yaygın bir hale gelmekte. Neredeyse 3 insandan bir tanesine kanser teşhisi konmakta.

Kanseri yenmenin temeli kanser deşifresi çözmekte bitiyor. Kanser tedavisi için ilk adım moralle atılıyor. Her şeyden önce hastalığı yeneceğimize inanmamız gerekiyor.Kanser artık büyük küçük demeden her kesimde görülüyor. Uzun bir tedavi süreci gerektiren bir hastalık kanser. Hastaların kanser tedavisine başlamadan önce kendilerini kanser savaş psikolojisine hazırlamaları gerekiyor. Eğer tedaviye yüksek moral ile başlamaktadır. Zaten günümüzde teknoloji ile birlikte tıp da ilerlemiş durumda.

Eğer hasta kendini ruhen hazırlar ise gerisi doktorlarımıza kalıyor. Günümüzde kanserin tedavisi güç olmamakla birlikte kanserle savaşın sonucunda galip tarafın hastaların olduğu görülür. Yüksek moral ve düzenli bir tedavi sürecinde her hasta iyileşme yönünde ilerler.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık