DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

İlla bir Can mı Yanmalı

16 Nisan 2014 Ekleme Saati: 20:16
4.119 kez görüntülendi

İlla bir Can mı Yanmalı

Motosiklet Faciası mı bekliyoruz görev yapmak için.

illa bir can mı yanmalı 1000 aHavaların ısınması ile motosikletli çeteler cadde ve sokaklara hakim oldular. Özellikle okul giriş çıkış saatlerinde cadde ve sokaklarda ralli yapan gençler, kendi canları yanı sıra vatandaşında can güvenliğini tehlikeye atmaktadırlar. Geçen yıl çok sayıda meydana gelen motosiklet kazasında ölen ve sakat kalanları unutan anne babalar, çocuklarına motosiklet alıp vererek, kendi ciğerlerinin yanacağı günü beklerken, cadde sokaklarda gezen vatandaşlar ise her an bir motosiklet altında kalma korkusu ile gezmektedirler.

İlçe Trafik ekiplerinin bu konuda daha hassas görev yapması bekleniyor. Ayrıca motosikletli gençler, sinyalizasyonlarda kurallara uymayarak olası trafik kazalarına davetiye çıkarmaktadırlar. Çevre yolunda motosiklet yarış turnuvaları düzenlenirken yetkililerin konuya eğilmemesi, vatandaşın emniyet birimlerine tepki vermesine neden oluyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. mustafa dedi ki:

  Bu haberini çok beğendim ustaa

 2. nedim dedi ki:

  Emniyet müdürlüğü kesinlikle önlem almalı.Gençler çarşı merkezinde olduğu gibi mahalle aralarıda da resmen ralli yapıyorlar.Çocuklarımızı sokağa çıkarmaya korkuyoruz.

 3. gündüz sel dedi ki:

  özellikle pazar günleri,hergün akşam saatleri eşeli,kurt basan,yaz amca yayla yollarında resmen yarış yapılıyor

 4. inoba dedi ki:

  tek kelime ile ralli her akşam b.p ile otogar arası çok egsoz acık gürültü halde yarış yapıyorlar

 5. alp dedi ki:

  dikkate alınması gereken iyi haber.

Yukarı Çık