DOLAR: 4.72 TL
EURO: 5.50 TL

KÖPEK EĞİTİM VE PANSİYONU

7 Nisan 2014 Ekleme Saati: 15:36
580 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Alman kurdu köpeklerinizi çeşitli nedenlerden dolayı bir süre güvenilir bir yere emanet etmeniz gerektiğini düşünüyorsanız bu konuda köpek oteli olarak hizmet sunan merkezimi tercih edebileceğinizi belirtelim. Böylece sizde her biri uzman çalışanlarımız ile köpeğinize en iyi şekilde bakıldığından emin olabilir ve aklınızın onda kalmamasını sağlayabilirsiniz.

Köpek bakımı konusunda yılların deneyimine sahip bir can paksoy projesi olan bu merkezimizde sevimli dostlarımıza gözümüz gibi bakılmakta ve her ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz. Doğa ile iç içe bir ortamda köpek pansiyonu hizmetini verdiğimizi de yeri gelmişken söyleyelim. Yaz kış köpekleriniz için oynama alanları yemek bölümler ve rahat edecekleri odaları ile tam da aradığınızı bulmuş olacaksınız.

Bunun yanında temel bilgileri elde etmeleri için köpek eğitimi seanslarımızın olduğunu da bildirelim. Siz de böylesine bir desteği son derece makul fiyat seçenekleri ile elde etmek istiyorsanız vakit kaybetmeden web sayfamıza giriş yapabilir ve konu ile ilgili detaylı bilgiyi edinmek için iletişime geçebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık