DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

KÜÇÜK DEĞİŞİMLERİN TAM ZAMANI

23 Nisan 2014 Ekleme Saati: 14:43
512 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Estetik ameliyat zaman geçtikçe yaygınlaşan ve ileri teknolojilere kavuşan en çok da bayanların tercih ettiği ameliyatlardır. Artık pek çok estetik merkezi olmasına karşın güvenilir olması sağlığınız açısından büyük önem arz etmektedir.

Birbirinden farklı pek çok estetik yöntemleri vardır. Günümüzde en çok kullanılan estetik yöntemleri; karın germe göz kapağı estetiği meme küçültme kalça küçültme. Popo kaldırma dudak geliştirme ve daha pek çok sorun estetik cerrahi ile kolayca halledilebilmektedir. Özellikle göğse ve dudaklara silikon taktırmak bayanlarda oldukça güzel sonuçlar vermektedir. Dolgu maddeleri enjeksiyonu ile olduğundan büyük göğüsler ve dudaklara kavuşmak artık mümkün. Bunun tam tersi olarak büyük göğüslerden şikâyetçi olanlar da var elbette. Göğüs küçültme ameliyatları yani Reduction mammaplasty fazla göğüs yağları ile dolgunluk veren doku ve deriyi alarak göğsü bedene uygun ölçülere getirmektedir.

Estetik cerrahi iyi şartlarda ve güvenilir yerlerde yapıldığı müddetçe genelde sevindirici sonuçlar vermektedir. Yaptırılacak estetik alanında geniş çaplı araştırma yapmanız sizi daha çok teşvik edecektir. Unutmayınız ki sizi rahatsız eden her şey estetik yaptırmanız için yeterlidir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık