DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

Meclis Üyeleri Bir Arada

13 Nisan 2014 Ekleme Saati: 13:19
2.126 kez görüntülendi

Meclis Üyeleri Bir Arada

Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, eski ve yeni Meclis üyelerini Kurtay 100. Yıl tesislerinde bir araya getirdi. Yemekte bir araya gelen Eski ve yeni Belediye Meclis üeyleri sohbet ederek Karapınar için neler yapıldı neler yapılabilir konusunu tartıştılar.

Garnizon Komutanı Kıdemli Albay Ali Ayhan Kızıl, S.Ü. Aydoğanlar MYO Müdürü Prof. Dr. Hakan Yalçın, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Ak Parti Karapınar İlçe Teşkilat Başkanı Nadi Tartan, Ak Parti Eski İlçe Başkanı Mehmet Uğurlu’nun katıldığı programda, açılış konuşmasını Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka yaptı.

Bu güne kadar yapılan hizmetleri daha da artırarak daha güzel hizmetler yapmak için yola çıktıklarını söyleyen Yaka, Büyük şehir yasası ve avantajlarından bahsetti.

Görev süresi boyunca alnının akı ile hizmet yaptığını söyleyen Karapınar Belediyesi Mehmet Mugayıtoğlu ise, kendilerine verilen güveni boşa çıkarmadıklarını ve iki kere halkın teveccühü ile başkanlık görevini yerine getirdiğini söyledi. Mugayıtoğlu yaptıkları hizmetlerden başlıklar halinde bahsederek, göreve yeni gelen Mehmet Yaka ve ekibine başarılar diledi.

Kendisini Karapınar’lı olarak gören Garnizon Komutanı kıdemli Albay Ali Ayhan Kızıl ise, Mehmet Mugayıtoğlu ve eşinin kendilerine çok samimi davrandıklarını, söyleyerek, yeni atandığında yolların bozuk olduğunu ve eşinin bu şehirde yaşanmaz hadi Ankara’ya dönelim dediğini espri olarak anlattı.

S.Ü. Aydoğanlar MYO müdürü Prof. Dr. Hakan Yalçın ise Üniversite inşaat ve diğer ihtiyaçları konusunda Belediyeden çok hizmet aldıklarını ve bu hizmetlerin verilmesinde payı olan Mehmet Mugayıtoğlu’na teşekkür etti.

Plaket töreni ile son bulan programda, çay eşliğinde sohbet ederek ilçenin değerlendirilmesi, karapınar’ı güzel günlerin beklediği umut ışığını doğurdu.meclis üyeleri yemekte 1000a

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık