DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

MODERN TARZDA SAĞLIKLI ÜRÜNLER

9 Nisan 2014 Ekleme Saati: 10:51
493 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

http://www.dogapazari.com.tr/Data/EditorFiles/0003.gif

Eski zamanlardan beri insanlar bitkilere her zaman ihtiyaç duymuştur. Asırlardır gerek tedavi sürecinde gerek beslenme amaçlı gerekse kozmetik ürün elde ediminde olsun çok çeşitli amaçlarla bitkisel ürünler kullanılmıştır.
Günümüzde doğal kaynakların öneminin artmasıyla birlikte çeşitli doğal ürünlere verilen önemde artmıştır. Ülkemiz zengin bitki çeşitliliğine sahip olduğu için bu doğal ürünlerin üretiminde oldukça avantajlıdır. Bunlardan biri de Türkiye’de üretimi yapılan Rosense’dir. Doğal ürünler denildiğinde akla ilk gelen markalardan biridir. Rosense Dünya’nın tek doğal gül kaynaklı kozmetik ürünüdür. Gül yapraklarından saf gül özü elde edilerek üretilmiş meyve özleri ve vitaminlerle de doğal bir karışım elde edilmiştir. Kaliteliliği ve doğallığı bakımından kanıtlanmış ve dünya markası haline gelmiştir. Güvenilir bir marka olan Rosense; gül yağı duş jeligülsuyuparfümdedorantkolonyavazelinşampuanrol-lonsabunyüz temizleme jelilosyonmaske gibi birçok alanda ihtiyaçlarımıza cevap verecek bir ürün çeşitliliğine sahiptir.
Sağlığımız için çok büyük önem arz eden bir diğer faktörde temel yağ asitleri olarak bilinen omega 3’tür. Omega 3 vücutta kendiliğinden üretilmediği için besinlerden alınmalıdır. Omega 3 yağ asitlerinin; kansere karşı koruyucu bağışıklık sistemini güçlendirici kan şekeri düzenleyici depresyonu engelleyici vb. birçok faydası bulunmaktadır. Her insan kendisini sağlıklı ve güzel görmek ister. Bu amaçla beslenmemize dikkat etmeli ve güvendiğimiz ürünleri tercih etmeliyiz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık