DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

NE KADAR EDER – ÖĞRENMENİN YENİ YOLU

25 Nisan 2014 Ekleme Saati: 12:19
526 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Satın alınmak istenen bir ürünün ne kadar edeceğini ve hangi fiyat aralığında olması gerektiğini öğrenmek için internette araştırmalar yaparak ya da ürünlerin satış sitelerindeki özelliklerini karşılaştırarak analizler yapılabilir. Bu yöntemler bazen işe yararken çoğu zaman net bir bilgi oluşturmazlar. Ek olarak Bu işlem çok zaman kaybettirmektedir. Ürünlerle ilgili değer ve fiyat belirleyen siteler sayesinde insanlar bilinçlenmekte ve gereksiz yere daha çok ödemekten kurtulmaktadır.

Bu mantıktan yola çıkarak oluşturulan Taş Çatlasa ürünlerin değerini ve fiyatını belirlemek için ekspertiz yapmaktadır. Bu ekspertizi yapan sitedeki yorumcular olup Siteye eklenen ilanlar üzerinden yapılacak yorumlar doğrultusunda fiyat ve değer belirlemesi yapılmaktadır. Sitede emlak araç alışveriş kariyer gibi çeşitli kategorilerde ilanlar yayınlanıp ilandaki ürünle ilgili fiyat ve değer yorumları alınarak o ürüne değer belirlenmeye çalışılmaktadır.

Örnek verilecek olursa bu kategorilerden biri olan oto aksesuar alanında oto yedek parça kask jant lastik aksesuar ve kablo tuning sistemleri gibi alt başlıklarda ilanlar yayınlanarak yorumlar alınmaktadır. Alışveriş kategorisinde ise kişisel ürünlerden kozmetiğe bilgisayara cep telefonu bebek ürünleri gibi birçok alt başlıkta ilanlar yayınlanmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık