DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

O SES YUNUS EMRE

13 Nisan 2014 Ekleme Saati: 09:15
2.449 kez görüntülendi

O SES YUNUS EMRE

Yunus Emre İlk öo 1000Yunus Emre İlk/Ortaokul Sosyal Faaliyetler çalışma planı doğrultusunda ‘ O Ses Yunus Emre’ Müzik yarışması gerçekleşti. Öğrencilerin yarışmaya hazırlanmasında ve programın icrasında  Sınıf Öğretmeni Serap ÖZDEMİR görev almıştır. Yarışmaya 10 öğrenci katılmıştır. Yarışma iki etap olarak önce ortaokul daha sonra ilkokul öğrencilerine sergilenmiş ve sonunda her iki grup öğrenciler tarafından oylama yapılmıştır. Yapılan oylama sonucunda sıralama şu şekilde olmuştur.
1- Bayram IŞIK (7-B)
2-Zahide Nur BEDİR (8/A)
3- Muhammet YOLDAŞ (7/A)
4-Deniz İNCİ (4/B)
5-Necati SAĞLIK (4/A)
6-Emel YAMAN (8/A)
7-Sena ŞİMŞEKLİ (7/B)
8-Alperen DÜZGÜNER (7/A)
9-Ayhan YAŞA (7/A)
10-Muhammed YEŞİLDAĞ (8/B)
Okul Müdürü Süleyman KARADENİZ, yıllık sosyal faaliyet planı çerçevesi içerisinde 18 Nisan da Kutlu Doğum Haftası Kutlama Programının yapılacağını 29 Mayıs 2014 Tarihinde ise Velilerin okuyacağı Şiir Dinletisinin yapılacağını belirtti.
Yarışmaya katılan öğrencilerin bireysel farklılıklarının ortaya bu şekilde çıkartılarak; becerisi olan alanlarda öğrencilerin kendilerini göstermelerine fırsat verilmesi, onlara güven duygusu kazandıracağını Yarışmaya katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahri KİNİ tarafından belirtilmiştir. Yarışmanın tertip edilmesinde emeği geçen Öğretmenler, Öğrenciler ile  Okul Müdürü Süleyman KARADENİZ’ e teşekkür etmişlerdir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık