DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

PASLANMAYAN PIRLANTA; ÇELİK

9 Nisan 2014 Ekleme Saati: 11:21
576 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Antik çağlardan günümüze pek az demir ulaşmayı başarmıştır. Bunun en büyük ve en ünlü örneği Hindistan’ın Delhi kentinde ki Kumara Gubta tarafından 400’lü yıllarda yaptırılan “Delhi’nin Dikili Demiri”dir. Fakat paslanmaz çeliğe hiç benzemeyen bir şekilde bu demir anıt; paslanmaz özelliğini kromdan değil içerdiği yüksek fosfordan almaktadır. Paslanmaz sac olarak ilk bilinen örneğidir.

Teknolojinin gelişmesiyle fosfor yerine kromdan faydalanılarak birçok çeşidi ortaya çıkmıştır. 304 321 309 310 310S 316 316L 316Tİ 430 v.b. çeşitleri bulunmaktadır. Bu özelliklerinden dolayı piyasaya arz edilen ürün portföyü de artmıştır.

Paslanmaz profil haline dönüştürülen çeliğin diğer formlarda da üretim ve pazarlaması mevcuttur. Standart kesim ölçülerine sahip özel kesim ölçülerinde paslanmaz rulo özel kesim ölçü ve ebatlara sahip mamullerin üretimi ve pazarlaması da mevcuttur. Bunların yanında da ayna paslanmaz sac şeklinde de istenilen standart ve özel üretimleri mevcuttur. Fabrikanızda işyerlerinizde ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip bu ürünler yüksek kalite standartlarına sahiptir. Öncü çalışma prensibiyle nikelpaslanmaz.com sitemizden ulaşabilir sizde kaliteyle tanışabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık