DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

su kaçağı tespiti

25 Nisan 2014 Ekleme Saati: 14:41
983 kez görüntülendi

su kaçağı tespiti

Ev ve iş yerlerinde oluşan gizli su kaçakları hepimizin başına gelmiştir. Nedeni ve yeri belli olmayan bu kaçaklar karşısında ne yapacağımızı ilk önce bilemeyiz sonrasında bir tesisat ustası çağırırız ancak usta bütün evi komple kırıp dökecez yeni tesisat çekicez der bu durumun maliyetini yaşayanlar daha iyi bilir oysa su kaçağı tespiti yapan firmamız sadece sorun bölgeyi bularak onarımlarını o alan içinde gerçekleştirmektedir.

Su kaçağı tespiti yapının tamamının gereken cihazlarla kontrolü ile yapılmaktadır. Göz ile ve tek cihaz ile asla bir su sızıntısı bulunamaz. Gereken tesisat teknolojisi akustik dinleme düzenekleri , termal görüntüleme kamerası ve gider bağlatı içi için özel üretilmiş yılan kameralardır. Yardımcı cihazlar ise test pompası ve barometrelerdir. Kalorifer su kaçaklarında kapatıcı kimyasal ürünler kullanmaktayız. Kalorifer kaçağı belritisi ise kombinin su kaybı yaşamasıdır.

Su Kaçağı Belirtileri

Alt komşunun tavanına su damlaması en önemli belirtisidir. Ayrıca küflenme ve kabartıların olması gözlemlenebilir hem alt komşuda hemde kendi dairenizde eğer alt komşu yoksa ise yani bodrum katta oturuyorsanız su kaçağını fark etmeniz daha uzun sürecektir.Diğer belirtiler ise kombinin su kaybı yaşaması ve parkelerin kabarmasıdır. İstenmeyen ve görünümü hoş olmayan bu tesisat arızaları eğer kirli sudan olursa bulaşıcı hastalıklara yakalanabilirsiniz. Eğer böyle bir belirti sizin başına geldiyse bekletmeden müdahale yaptırmanız gerekmektedir.

Çözüm Merkezi

Firmamız 1998 yılından günümüze tesisat servisi vermektedir.Bizde bu işe su kaçağı naısl bulunur araştırması yaparken başladık Avrupada kullanılan bu teknolojiden haberdar olduk teknolojiyi aldık ancak kullanımı kolay değildi bunun için özel eğitimler aldık şimdi ise su kaçağı bulma uzmanı olduk.İstanbul geneli servis veriyoruz her iki yakda merkez ofislerimiz ve servis araçlarımız vardır.
Avrupa Yakasında ; Avcılar Şubesi (212) 674 69 83 , Bayrampaşa Şubesi ( 212) 544 36 75 Esenyurt Şubesi (212) 417 21 87 ve Fatih Şubesi (212) 521 13 86    ile hizmet vermektedir. Anadolu Yakasında şuanda tek şubemiz Ümreniye (216) 612 55 90 nolu telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Anadolu Yakası geneli servis hizmeti sunulmaktadır. Aynı şekilde Avrupa Yakası geneli servislerimiz vardır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. su kaçağı dedi ki:

    su kaçağı işleri yapmaktayız bizde makeleniz dikatimi çekti okudum gayet güzel olmuş

Yukarı Çık