DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Ak parti Danışma Meclisi Toplandı

25 Mayıs 2014 Ekleme Saati: 22:03
2.161 kez görüntülendi

Ak parti Danışma Meclisi Toplandı

ak parti danışma meclisiAk Parti Karapınar 36. Danışma Meclisi Toplantısı Karapınar İbrahim Gündüz Anadolu Lisesinde yapıldı. Toplantıya, Ak Parti Konya Milletvekili Prof. Dr. Cem Zorlu, Ak Parti Konya İl Başkan Vekili Mustafa Dündar, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Ak Parti Karapınar İlçe Teşkilat Başkanı Nadi Tartan ve pati üyeleri katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Belediye bünyesinde birimlerde yaptıkları değişikliklerden bahsetti.

Ak Parti Konya İl Teşkilat Başkan Vekili Mustafa Dündar, Muhalefetin anlamsız yıpratma çalışmalarına anlam veremediğinden behsetti.

Ak Parti Konya Milletvekili Prof. Dr. Cem Zorlu ise, “Ak partiye gönül vermenin bir ayrıcalık olduğunu ve bu davanın devam etmesi için tüm Ak partililerin tek yumruk olması gerektiğini vurguladı. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de özverili bir şekilde gereken oyun alınacağını vurgulayan Zorlu, Karapınar Teşkilatına da başarılı çizgilerinden dolayı teşekkür ettiğini söyledi.

Toplantının basına kaplı kısmının başlaması ile basın mensupları toplantı yerinden ayrıldılar.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. hasan incesoran dedi ki:

    uyuyun XXXXX cem zorlu geçenlerde erğliye müjde veriyor bölge hastanesini 200 yatakdan 254 yatağa çıkardık ve ereğlinin toplam yatak sayısı 454 olacak 40 küsür olan uzman doktor sayısını 50 küsüre çıkardık THK yüksek okulunu ereğliye getirdik diye. karapınara hangi müjdeyi verdi uyuyun siz idareciler karapınarada agızda sakız olan paralel yapı müjdesini veriyor

Yukarı Çık