DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

ARTIK KUSUR OLARAK GÖRDÜĞÜNÜZ ŞEYLER MUTLULUĞUNUZ OLACAK

3 Mayıs 2014 Ekleme Saati: 10:16
567 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Kadın cinsel organlarında doğuştan gelen şekilsel farklılıklar ya da yılların ilerlemesiyle normal olan değişiklikler birçok kadında psikolojik rahatsızlıklara mutsuzluğu ve komplekslere yol açabilir. Böyle bir durum; kadının cinsel hayatını etkiler ve cinsel ilişkiye girmesine psikolojik olarak önemli bi engel teşkil eder. Vajina estetiği açısından büyük dudaklar ya da dış dudaklar vajinanın dıştan bakıldığında görünen kısmıdır. Dış dudakların şekli büyüklüğü ve dolgunluğu estetik açıdan en göze çarpan faktörlerdendir. Bazı genç kadınlarda bu dış anatomik yapıların bir kısmı ya da hiç gelişmemiş veya az gelişmiş gibi sorunlar artık tarihe karışıyor.

Bu gibi operasyonların yanında; pek çok toplumda bekâretin bir simgesi olan kızlık zarı yaşanan olumsuz kazalardan veya yaşanan olaylardan dolayı özelliğini kaybeder. Kızlık zarı dikimi operasyonları ile hem evlilik öncesinde ve uzun vadede psikolojik rahatlama amacı ile yaptırılan bir operasyondur. Hem güvenilir hemde kızlık zarı dikim fiyatı konusunda bütçenize engel teşkil etmez.

Erkekler içinde doğuştan gelen veya ergenlik döneminde veya bu dönemden sonra normal olmayan uzama göstermeyen penisler için de penis uzatma operasyonları ile yepyeni bir hayat sizi bekliyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık