DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

Bağcılar Beko Servisi ve Bağcılar Bosch Servisi

20 Mayıs 2014 Ekleme Saati: 00:36
1.070 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Beko marka buzdolabı. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, kombi ve klimalarınızın tamir ve bakımları ülkenin her yanına yayılmış olan servis merkezlerimiz tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır. Bağcılar ve çevresinde yaşayanlar için de bağcılar beko servisi olarak en kaliteli servis hizmetini vermekteyiz. Beyaz eşyalarda satış sonrası servis hizmetleri kullanıcılar için çok önemlidir. Çünkü artık evlerdeki tüm işler bu makinelerle yapılmakta ve eğer arızalar zamanında giderilmezse sıkıntılı günler yaşanmaktadır. Firmamız çok sayıdaki servis aracımız ve deneyimli personelimizle hızlı ve kaliteli servis hizmeti vermektedir.

Haftanın her günü ve günü her saati servis hizmetimiz vardır ve acil durumlar için mesai saatleri dışında da hizmet vermekteyiz. Beyaz eşyalarınızdan birinin arızalanması durumunda hemen bizi arayıp arıza kaydı yaptırmalısınız. Arıza kaydınız yapıldıktan sonra size randevu verilmekte ve randevu saatinde de servis ekibimiz gelerek arızanın giderilmesi için çalışmaya başlamaktadır. Yapılan tüm işlemler firmamızın garantisi altındadır.

Bağcılar bosch servisi olarak da bosch marka tüm beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımlarını en iyi şekilde yapmaktayız. Bölgemizde çok sayıda bosch kullanıcısı olmasına rağmen güçlü alt yapımız sayesinde gün içinde bütün arıza kayıtlarına gitmekte ve sorunu çözmekteyiz. Yeterli sayıdaki aracımız ve eğitimli personelimizle aynı anda birkaç arıza noktasına da gidebilmekteyiz.

Bosch servisi hizmetlerinde müşteri memnuniyetine özel önem vermektedir. Bu yüzden hızlı, kaliteli ve güvenli hizmeti ilke edinmiştir. Bunun yanında fiyatlarıyla ve ödeme seçenekleriyle de müşterilere kolaylık sağlamaktadır. Arıza ve bakım çalışmaları tamamlandıktan sonra kapıda kredi kartı ile ödeme imkânınız bulunmaktadır. Bosch ürünleri son teknolojilerle üretilmiştir ve bu yüzden tamirlerin sıradan tamircilere yaptırılmaması gerekir. Firmamızın deneyimli personeli en iyi şekilde cihazlarınızı tamir edecek ve cihazlarınızı uzun yıllar sorunsuz kullanabileceksiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Yukarı Çık