DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

BAŞARIYA GİDECEK KADRO OLUŞUYOR

10 Mayıs 2014 Ekleme Saati: 10:07
3.734 kez görüntülendi

BAŞARIYA GİDECEK KADRO OLUŞUYOR

Karapınar Belediyesi Müdürler kadrosunda köklü değişim.

MEHMET YAKAAAKarapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, başarıya giden yolda çalışma arkadaşlarını oluşturmaya devam ediyor. Belediye Başkanlığı bünyesinde yeni müdürlük birimleri oluşturan yaka, mevcut müdürlüklerdeki yetkilileri de değişime uğrattı.

Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka’dan alınan bilgilere göre, İmar ve Şehircilik Müdür vekili Necdet Okumuş, Temizlik İşleri Müdürü Mehmet Özcan, Fen İşleri Müdür vekili Özkan Yükseksoy, Mali ve İdari işler Müdür Vekili Süleyman Kılıçlı, Yazı işleri Müdür vekili Mehmet Deveci, Zabıta Müdürü Süleyman Ekmekçi, Emlak ve İstimlak Müdürü Yaşar Ali Selçik, Spor işleri Müdürü Birol Pekince, Park ve Bahçe işleri Müdür vekili Hakkı Ceyhan, Kültür ve Sosyal işler Müdürü Fadimana Karabacak, İnsan Kaynakları ve eğitim Müdürü İsmail Hakkı Harmancı, destek Hizmetleri Müdürü Talip Karagöz oldu.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Muhammet dedi ki:

  Türkiye’nin dört bir tarafında Paralelci personel temizliği yapılırken ve Başbakan ; bunları içinizde barındırmayın ,aranızdan atın diye bangır bangır bağırıken hangi akla hizmet paralelcileri yükseltip onure ediyorsun sayın Yaka? hakkında çıkan söylentileri doğru çıkarırcasına ilk icraatın paralelcileri müdür yapmak oldu.Yoksa sen de mi ?

 2. alper kaya dedi ki:

  Görüyorum ki Karapınar belediyemiz başbakana rağmen bazı parelelcileri hala makam mevkii yapma yolunda hiç tavizkar davranmıyor. Aynı parti mensubu olmalarına karşı bie belediyenin genel başkanı ve başbakanına rağmen bu parelelcileri inadına tutmaları anlaşılır değildir.

 3. MUHAMMET dedi ki:

  yorumları neden yayınlamıyorsunuz. Korkunuz nedir?

 4. okuyucu okuyucu dedi ki:

  sen korkmadığın için adını soyadını yazıp erlik yapıyorsun. Adamın biri ocak başında ekmek yapan hanımına ters bir şey söylemiş ve kadın elindeki bişirgeci kaldırınca adam soluğu kapıda almış.ç bu hızlı hareket esnasında şapkası ocak başına düşen adam, kapıdan hanıma seslenirmiş. “Hanım hanım, şu şapkamı at bana. benim avrattan korkar huyum yok” dermiş ayakları kaçmaya hazır vaziyette.
  bilmem anlatabildim mi.

Yukarı Çık