DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Bim Mağazalarında Kariyer İmkanı

14 Mayıs 2014 Ekleme Saati: 15:03
981 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Bim mağazaları her yıl binlerce kişiye iş istihdamı sağlamaktadır. Hemen hemen her il ve ilçe de bulunan Bim mağazaları bir çok insana iş olanağı sağlamıştır. Türkiye’nin en büyük marketlerinden bir tanesi olan Bim, market sorumluları, mağaza sorumlusu ve il sorumlusu gibi çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapmaktadır.

Bim marketler, gıda, ev eşyası ve kişisel bakım ürünleri satmaktadır. Bu ürünleri uygun fiyatlardan tüketiciye sunan Bim mağazaları, bu politika anlayışı ile günden güne büyümektedir. Her geçen gün mağaza sayısı artan Bim, paralel olarak personel sayısını da arttırmak zorundadır. Türkiye’nin hangi ilinde ya da ilçesinde bulunuyorsanız hiç fark etmez, o bölge üzerinden Bim’e iş başvurusu yapabilirsiniz. Bim iş başvurusu formunu doldurarak cv ve özgeçmiş bilgilerinizi gönderdikten sonra, Bim insan kaynakları ile mülakat yapabilir ve kariyerinize başlayabilirsiniz.

Bim, başarısının gücünü personelinin üstün performansından aldığını kendi kariyer sayfasında da belirtmiştir. Toplamda 19 bin üzerinde personel çalıştıran Bim, tam zamanlı ve yarı zamanlı çalışma sistemi ile iş hayatınızda sizlere kolaylıkta sağlamaktadır. Bim mağazalarında, depo veya ofislerinde çalışmak için Bim’e iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer en az lise mezunu iseniz, bay ve bayan hiç fark etmiyor başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek genç arkadaşları Bim insan kaynakları, iş başvurusuna bekliyor.

Bim iş ilanları için isbasvurusu.biz isimli kariyer odaklı web sitesini kullanabilir ve sizlere verdiğimiz linkler üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İş hayatınızda başarılar dileriz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık