DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Boğaz Turu Kampanyaları ve Tekne Kiralama Fiyatları Listesi

20 Mayıs 2014 Ekleme Saati: 23:27
835 kez görüntülendi

Boğaz Turu Kampanyaları ve Tekne Kiralama Fiyatları Listesi

Yılın her döneminde ayrı bir güzelliği bulunan İstanbul Boğazında yapmak istediğiniz organizasyonlar için tekne kiralama hizmeti veren firmamız ile irtibata geçmek için fazla beklemeyin. www.bogazturu.com sanal platformu üzerinde verdiğimiz hizmetimiz ile her türlü düğün, nişan, kına, davet, yemek, tören ve mezuniyet gibi önemli toplantılarınızı sizler için hazırlanan muhteşem tasarım harikası yat ve tekneleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Her türlü güvenlik önleminin bulunduğu yat ve teknelerimizde sizin belirlediğiniz kriterler çerçevesinde son derece muhteşem bir yemek menüsü, canlı müzik ve eşsiz tarihi dokusu bulunan boğaz turu için tekne kiralamak için daha fazla beklemeyin. Belirlediğiniz organizasyonlar için yeterli sayıda çalışanımız bulunduğu gibi sizin her türlü hizmetinizi koşarak gerçekleştireceklerdir.

Böyle bir güzel turun keyfini sürmek için tüm boğaz turları fiyatları 2014 yılı için yeniden düzenlendi. Yılın ilk döneminde son derece uygun fiyatlarla yapacağınız organizasyonlarınızda dilediğiniz aktiviteleri isterken aynı zamanda düşük ücretlendirme fırsatlarından yararlanacaksınız. Firma olarak verdiğimiz boğaz turları hizmetlerinde bu zamana kadar vazgeçilmez olmak için çalıştık. Almış olduğumuz geri dönüşümleri müşterilerimize en iyi şekilde yansıtmak için boğaz turu fiyatlarımızda her daim indirim ve uygun ödeme koşulları sunmaktayız.

Yapacağınız davetlerde belirleyeceğiniz kişi sayısı, yemek menüsü, ekstra aktiviteler ve turun yapılacağı gün önemli olduğu için boğaz turları fiyatları 2014 yılı için yine uygun ücretlendirme tarifesi uygulamaktayız. Sizler için yapılan bu ücretlendirme ve fırsatlardan yararlanmak için firmamız ile randevulaşmayı ihmal etmeyin.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık