DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

EN İYİ GÜVENLİK ÖNLEMİ BARİYERLER

10 Mayıs 2014 Ekleme Saati: 11:24
606 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Günümüzde kullanım alanı oldukça fazla olan bariyerler pek çok farklı amaç ile çok farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bu sektörde en çok tercih edilen modelleri sizlerle paylaşmamız gerekir ise gösterilecek en iyi örnekler şunlar olacaktır. Mantar bariyer, Hidrolik bariyer, Pnömatik mantar bariyer ve kollu bariyer olmaktadır.
Günümüzde gelişen teknolojinin vermiş olduğu büyük destek sayesinde kollu bariyer tam anlamı ile otomatikleştirilmiştir. Bu sebeple de otopark ve benzeri alanların giriş çıkışlarını kontrol edilmesine büyük ölçüde yararı olan bu sistemlerin fiyat etiketleri de oldukça makul bir biçimde kullanıcıya sunulmaktadır. Hidrolik bariyer ise kollu modellere nazaran oldukça farklı bir sistemle çalışmaktadır. Hidroliğin vermiş olduğu basınç gücü sayesinde aktif hale getirilen bir bariyer insan eliyle kesinlikle bastırılamaz ve yerinden sökülememektedir.
Bu sebeple de kendi kendini de muhafaza edilebilmektedir. Ancak günümüzde en çok tercih edilen modeller ise hidrolik sistemlerle donatılmış modeller olmaktadır. Sebebi ise sadece güvenliği değil aynı zamanda da zarafet sağlamalarıdır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık