DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

ESNAFSPOR-DAN BELEDİYESPORA JEST

10 Mayıs 2014 Ekleme Saati: 00:06
1.929 kez görüntülendi

ESNAFSPOR-DAN BELEDİYESPORA JEST

ESNAFSPORDAN JEST DAVET

esnafspordan belediyespora davet jesti (1) 1000Esnafspor ve Belediyespor yemekte bir araya geldiler. Karapınar Esnafspor kulübü yönetim kurulu tarafından, Karapınar Belediyespor yönetim kuruluna yemek ikramı yapıldı. Ali Çetin’e ait lokantada biraraya gelen yöneticiler, Karapınar’da sporun, dün, bugün ve yarınını konuştular. Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Yardımcısı Emre Özsoy, Ak Parti İlçe teşkilat Başkanı Nadi tartan, Ak Parti Gençlik kolları başkanı Mustafa Güllü’nün katıldığı programda, açılış konuşmasını Esnafspor Yönetim Kurulu Başkanı Ali Küpeli yaptı. Davetlerine nezaket göstererek katılan davetlilere teşekkür eden Ali Küpeli, yeni yönetime hayırlı olsun ve başarı mesajını iletti.

Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka ise, spora önem vereceklerini ve Karapınar’ın her iki spor kulübününde Belediye tarafından destekleneceğini söyledi. Yaka, “İlçemizde spor alanında çalışmalar yapacağız. Bu amaçla Belediye bünyesinde spor müdürlüğü kurduk. Sporun içinden gelen Birol Pekince’yi de bu birime müdür olarak görevlendirdik. Belediyespor ve Esnafspor bizim futbol kulüplerimizdir. Karapınar Belediyespor’un rant kapısı olarak kullanılmasına müsaade etmeyeceğiz” dedi.

Karapınar Belediyespor adına da Kulüp Başkanı Zekerye Coşar konuştu. Coşar, “Yaşça bizden büyük olan ve yıllarca Esnafspor için zor şartlarda hizmet veren Ali abimize, bu jestinden dolayı teşekkür ediyorum. Bizlerde her iki spor külünün ilerlemesi için omuz omuza mücadeleye hazırız” dedi.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık