DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

ESTETİKLE YAŞANAN MUCİZELER

6 Mayıs 2014 Ekleme Saati: 12:09
537 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Yüz zaman içinde deformasyona uğrayarak özellikle yaşlanmaya bağlı ciltte oluşan lekeler ve kırışıklıkları aldırarak yüz gençleştirme ameliyatları yapılmaktadır. Kadınları çoğu belli bir yaştan sonra botoks yaptırarak gençleşmek istemektedirler. Estetik uzmana yaptırmanız oldukça önemli bir durumdur. Son yıllarda özellikle kadınların tercih ettiği estetik ameliyattır. Sivilceler genelde ergenlik dönemi yaşayan kız ve erkeklerde çok sık karşılaşılan durumdur.

Zaman içinde bazı ciltlerde sivilce izleri kalabilmektedir. Sivilce tedavilerin de genelde yüze lazer uygulaması yapılmaktadır. Cilt yapısına göre bazılarında geçen sivilceler bazı insanlarda da kalıcı olmaktadır. Yüzde gözle görülen şekilde ciltte çökük ve kabarık lekelerin ortaya çıkması gençleri rahatsız etmektedir. Bundan kurtulmanın tek yolu lazerle ayda bir kere olmak şartıyla tedavi uygulanmaktadır.

Sivilceler tedavi edilmezse içinden çıkılmayan durumlar ortaya çıkabilmektedir. Son dönemlerde sıkça rastlanan dövme yaptırma gençler arasında oldukça fazla tercih edilmektedir. Dövme yaptıran kişiler belli bir zaman sildirmek için uğraşmaktadırlar. Dövme sildirme konusu eğer deriye işleyen dövmeyse cerrahi uygulama yöntemiyle silinebilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık