DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Futbol Turnuvası

14 Mayıs 2014 Ekleme Saati: 12:13
3.086 kez görüntülendi

Futbol Turnuvası

futbol turnuvasıKarapınar Belediyesi tarafından tertip edilen 2014 yılı Karapınar Futbol Turnuvası çekilişleri yapıldı. 3 grupta 12 takımın finale oynayacağı futbol turnuvasının kura çekilişi Karapınar Belediyesi Meclis Salonunda yapıldı. Buna göre A grubunda, Ersoylar Sandıklı spor, Süt Birliği spor, Karapınar Anaokulu spor, Tahtakale spor. B grubunda, Cesur Bilişim spor, Ekmekçi İnşaat spor, Koçaklar AVM spor, Doruk Dershanesi spor. C grubunda ise Kalkan Genetik spor, Mostar Gençlik spor, Gümüşsoy Tarım spor ve Hankapı spor oldu.

 

17 Mayıs 2014 tarihinde başlayıp, 8 Haziran 2014 tarihinde tamamlanacak olan Turnuvada, final maçından önce Miniklerin ve Şöhretlerin oynayacağı maçtan sonra Finale oynayan takımlar final maçını oynayacak. Maçları yönetecek hakemler ise şöyle. Önder karabacak, Muhammet Bekaroğlu, Memiş Deniz, Fatih Danışık, Salih Ateş, Davut Ayrancı, Yunus Emre Dağ, Mustafa Danış ve Ercan Özel.

Çekiliş öncesi fikir alış verişişi yapılan toplantıda, hakemler, taraftarlarında sporcularında maç esnasında sakin olmasını ve hakemlerinde bir ailesi olduğunu unutmaması gerektiğini söylediler. Amaçlarının sadece ilçeye etkinlik olması olduğunu söyleyen hakemler, bu turnuvaların devamlı yapılması gerektiğini, kazanıp kaybetmenin çok da önemli olmadığı konusunda hem fikir olduklarını ve hiçbir takıma karşı kötü niyet beslemediklerinin bilinmesi gerektiğini vurguladılar.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. yeşil siyah dedi ki:

    takımlarımıza başarılar

Yukarı Çık