DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Günün Tadı Kahvede Gizli

12 Mayıs 2014 Ekleme Saati: 15:32
596 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

İlk ismiyle qahwah kahve yani keyif verendir. Bugün hemen hemen her ülkede farklı dillerde farklı seslerle anılıyor olsa da keyif veren anlamını hiç yitirmemiştir ve yitirmeyecektir. Kahve sektörü tüm dünyada bugün petrolden sonra en büyük ikinci sektör olarak karşımıza çıkıyor. Sürekli gelişen lezzetler farklı aromalar ve yaşamın her anına özel kahveler insanların hizmetine sunulmaya çalışılmakta. Bazen yalnız anların ve dalga seslerinin eşliğinde bazen kalabalık bir dost sohbetinde kimi zaman hüzünlü ve kimi zaman en mutlu anlarımızda bizlere eşlik eden vazgeçilmezimizdir kahve.

Kahve Önerileri ile Yaşantınıza Yön Verin

Bizler de çalışanlar için bir araştırma yapıp denemekten asla pişman olmayacağınız çözünebilir kahve önerileri sunmaya karar verdik. Yoğun bir güne başlayacaksanız Gold Selection kahve önerisi ile sabahınızı renklendirmeye ne dersiniz? Bu seriler zenginleştirilmiş aromalarla süslü sizi zinde hissettirirken aynı zamanda sizi şımartan bir tatla güne “merhaba” demenizi sağlayacaktır. Öğle saatlerinde verdiğiniz aralarda arkadaşlarınızla yemek sonrası sohbetlerinize eşlik edecek orta aromalı benzersiz kahve önerisi tabi ki Feine Milde olacaktır.

Hayata Renk veren Kahve ile Güne Enerjik Başlayın

Hepimiz akşamları kahvenin muhteşem tadına varmak ama bir o kadar da rahat uyumak isteriz. Bu yüzden uzmanların kafeinsiz kahve önerisi kurtarıcımızdır. Kafeinsiz kahvelerde aynı kahve keyfine ulaşmak için; Exclusive Decaf denemenizi öneriyoruz. Unutmayın güzel bir günün tadı kahvenizde gizli.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık