DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Güvenin Adresi Kadıköy Beko Servisi

20 Mayıs 2014 Ekleme Saati: 00:14
803 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Beyaz eşya arızaları evlerde büyük sıkıntılar yaşanmasına neden olmaktadır. Buzdolabı yeterli düzeyde soğutmadığında yiyecekler bozulmakta ve mutfaklarda hayat felç olmaktadır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırınların çalışmaması da ev hayatını alt üst etmektedir. Beyaz eşya kullanıcıları bu yüzden beyaz eşya satın alırken servis hizmetlerinin de yaygın olup olmadığına önem vermektedir. Kadıköy beko servisi yıllardır bölgemizde en hızlı ve kaliteli servis hizmetleriyle tanınmakta ve müşteri memnuniyeti yaratmış bulunmaktadır.

Firmamız geniş servis ağın ve deneyimli servis personeline sahiptir. 7/24 hizmet vermekte olan çağrı merkezimize yapılan her başvuru gün içinde değerlendirilmekte ve sorun çözülmektedir. Arıza kaydı alındıktan sonra size birkaç saat içinde randevu verilmekte ve randevu saatinde servis ekibimiz size gelmektedir. Arızanın giderilmesi için yedek parça kullanılması gerektiğinde orijinal ve garantili yedek parça kullanılmakta ve böylece cihazınızın kullanım süresinin uzaması sağlanmaktadır.

Teknolojik imkânlardan en iyi şekilde faydalanan ve güçlü bir alt yapıya sahip olan maltepe beko servisi de bölgemizdeki tüm beko kullanıcılarının her zaman yanında olmakta ve onlara servis bekleme sıkıntısı yaşatmamaktadır. Verilen tüm servis hizmetleri firmamızın bir yıllık garantisi altındadır. Çünkü deneyimli servis ekibimiz tüm arızaları en iyi şekilde onarmaktadır. Hız, kalite ve güven firmamızın en önemli çalışma ilkesidir.

Beko servisi olarak klima ve kombi gibi cihazlarınızın bakımlarını da yapmaktayız. Bu cihazların periyodik bakımları yapılmadığında çalışma verimleri düşmekte ve daha fazla enerji sarfiyatı olmaktadır. Ama zamanında yapılan bakımlar sayesinde cihazlar daha verimli çalışmakta ve daha az enerji sarf etmektedir. Beko servisi yıllardır servis hizmetlerinde hep yeniliklerin öncüsü olmuştur ve bu yüzden de beko ürünlerinin daha fazla tercih edilmesine katkı sağlamıştır. Her türlü arıza ve bakım sorunlarınız için bizi günün her saati arayabilir ve güvenli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık