DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

GÜZELLİĞİN SIRLARI

3 Mayıs 2014 Ekleme Saati: 10:18
525 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Özellikle kırklı yaşlardan sonra kadınlar botoks yaptırmak için çaba sarf etmektedirler. Çünkü yüzde oluşan kırışıklıklar ve gözaltı morlukları cildi gerginleştirme gibi durumlarda yapılan estetik cerrahi yöntemidir. Her kadının yaşlanma süreci olduğu dönemlerde kendini yeniden genç hissetmek ve görünüm anlamında değişimler yaptırmak için estetik olmak istemeleri oldukça normaldir. Botox özellikle yüz bölgesinde yapılan işlem olarak bilinmektedir.

Burada önemli olan sadece yüzde değil vücudun her yerine yapılan işlemler bulunmaktadır. Botoks uygulaması yapılan kişide genel olarak birkaç günde iyileşme görülmektedir. Estetik sonrasında ağrı olması normal olup günün sonunda ağrı kesicilerle geçmektedir. Yüz gençleştirme olarak adlandırılan ultherapy yöntemi ciltte sıkılaşmasını ve gerginlik sağlayan tedavi şeklidir.

Ultherapy cihazı sayesinde cilde zarar vermeden en güzel şekilde tedavi uygulanmaktadır. Erkeklerin en önemli sorunlarından biri olan penisin boyunun küçük olması ve uzamasını istemeleridir. Penis kalınlaştırma yöntemi özellikle bitkisel ürünler sayesinde kalınlaşmaktadır. Özellikle spor yaparak ve penise uygulanan egzersizleri uygulayarak uzamasını sağlayabilirsiniz. Zaman içinde sizde farkını göreceksiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık