DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

İÇ GİYİM

14 Mayıs 2014 Ekleme Saati: 10:30
547 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

İç giyimde olmazsa olmazlardan biri olan atlet ve külot her insanın ihtiyacı olduğu bir gerçektir. Vücudumuzda hassas bölgeleri koruyan ve değişik renk ve modellerle karşımıza çıkmaktadır. Dantelli ve düz saten veya penye olan atlet bayan markaları ve uygun fiyatları sayesinde herkes almaktadır. İnce askılı veya askısız olanları da mevcut olan atletleri giydiğinizde rahat edeceğiniz anlamına gelmektedir. İç giyimde sütyen ve külotların takım olarak satılması renkli dantelli olması farklı tasarımlarıyla dikkat çekmektedir.
Siz de eşinize veya sevgilinize sürpriz yaparak ona iç giyim hediye edebilirsiniz. Külot bayan seçenekleri string normal dantelli ve daha birçok seçenekleri sayesinde sizi renkli bir kişiliğe sahip olmanızı sağlamaktadır. Göz kamaştırıcı modelleri sayesinde kaçırılmayacak fırsatlar sunulmaktadır. Fantazi giyim ve sütyenler ve tanga modelleri genç kızların vazgeçemediği önemli çamaşırlardır.
İç çamaşırları hayatımızda kullandığımız ve sürekli eskiyen devamlı kullanılan giyecektir. Gecelik ve sabahlıkta kadınların vazgeçemediği kıyafetlerdendir. Çocuk iç çamaşırı özellikle sağlık açısından kaliteli olanlar tercih edilmelidir. Çocukların iç çamaşırını alırken kaliteli vücuda uygun naylon karışımı olmayan çamaşırlar tercih edilmelidir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık