DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Karyem Olağan Genel Kurulu

20 Mayıs 2014 Ekleme Saati: 23:07
2.207 kez görüntülendi

Karyem Olağan Genel Kurulu

karyem genel kurul 2014Karyem Olağan Genel Kurul Toplantısı, Karyem, Sosyal Faaliyet salonunda yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan genel kurulda, Gelir Gider bütçesini Duran Karagöz Yaptı. Kar paylarının hisse sahiplerine dağıtılması kararının da oy birliği ile kabul edilmesinden sonra, Mehmet Mugayıtoğlu bu güne kadar yapılan hizmetlerden bahsetti.

Kıbrıs’a tayini Çıkan garnizon Komutanı Topçu Kıdemli Albay ali Ayhan Kızıl ise, Karapınar’da hizmet yaptığı süreç içerisinde Karapınar’ı kendi memleketi gibi sevdiğini söyledi.

Karyem Yönetim ve denetim kurulu üyeleri oy birliği ile kabul edildi. Buna göre, Mehmet Yaka, Mehmet Uğur, Namık Köklüsoy, Mustafa Aşıroğlu, Şadi Yazgan, Cahit Oruç ve Mehmet Koçak Yönetim Kurulu üyeliğine seçilirken, Faruk Yeşilyurt, Osman Arı, Muhammet Bilgeç, İsmet Yarar ve Mustafa Şentürk Denetleme Kurulu üyesi oldular. Program plaket töreni ile son buldu.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. mehmet dedi ki:

    bu namık kim arkadaşlar . her taşın altında bu var. M. U. da şu mahkemesi devam eden arkadaş değil mi. niye acele etmişler önce bir aklansalardı asılsız küpe iddialarından

Yukarı Çık