DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Kayacıklılar Kaynaşma Günü

11 Mayıs 2014 Ekleme Saati: 20:36
3.046 kez görüntülendi

Kayacıklılar Kaynaşma Günü

Kayacıklılar mahallesi Muhtarlığı tarafından organize edilen Kayacıklılar Kaynaşma ve anneler günü programı 1000Karapınar Kayacıklılar mahallesi Muhtarlığı tarafından organize edilen Kayacıklılar Kaynaşma ve anneler günü programı, kayacık köyü meydanında kutlandı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programa, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Karapınar İlçe Müftüsü Hüseyin Gün, Karapınar İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Bş.Çvş Orhan Özcan, Ak Parti Karapınar İlçe Teşkilat Başkanı Nadi Tartan, Ziraat Odası Başkanı Hikmet Bozaklı, Daire Amirleri, Kayacıklılar Dayanışma Derneği başkanı Fevz,i Yalçın ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış Konuşmasını Kayacık Muhtarı Arif Dede Uzunöz yaptı. Misafirlere hoş geldiniz diyerek sözlerine başlayan Uzunöz, programın yapımında sponsor olan Ali Osman Özdemir ve 2013 yılında sponsor olan Mehmet Tayyar Gündoğdu’ya teşekkür etti.

Programda, son 30 yıl içinde Kayacıkta hizmet veren Öğretmenlere, Muhtarlara, İmamlara plaket verildi.  Ayrıca Muhtarlık ve Karapınar Belediyesi ile Jandarma komutanlığının ortaklaşa düzenledikleri hediye paketleri annelere verildi.

(Fotograf ve Videosu yükleniyor)

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık