DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

Mehmet Uğur Güven Tazeledi

9 Mayıs 2014 Ekleme Saati: 00:27
2.463 kez görüntülendi

Mehmet Uğur Güven Tazeledi

KARAPINAR ÇİFTÇİ MALLARI KORUMA MECLİSİ VE MURAKABE HEYETİ BELLİ OLDU

çiftçi malları genel kurul  mehmet uğur 1000Belediye meclislerinin her yenilenmesinde 4081 Sayılı Kanun gereğince Çiftçi Malları Koruma Meclisi üyeleri ve Murakabe Heyeti üyelerinin yeniden belirlendi. Karapınar Belediye Meclisi Mayıs ayı ilk toplantısında, Karapınar Çiftçi Malları Koruma ve Murakabe Heyetı Üye seçimlerini gerçekleştirdi.

Çiftçi Malları Koruma Meclisi ve Murakabe Heyeti seçimlerinde;

Karapınar Belediye Başkanı Mehmet YAKA başkanlığında Belediye Meclis üyelerinin yanı sıra Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi ile Karapınar Ziraat Odası Meclisi üyeleri de oy kullandı.

Toplam 52 kişinin oy kullandığı ve ayrı ayrı gizli oyla yapılan seçimlerin sonuçlarına göre Çiftçi Malları Koruma Meclisi asil üyeliklerine Mehmet UĞUR, Halil İbrahim YILMAZ, Celil SEZER, Rasıh YAZGAN ve Cuma BAKIR seçilmişlerdir. Murakabe Heyeti asil üyeliklerine ise ; Doğan YARIMOĞLU, Mehmet KAYNAK, Necati KARDAŞ, Mustafa ÇINAR ve İbrahim KALKAN seçildiler. Karapınar Belediye Başkanı Mehmet YAKA yeni seçilen yönetime hayırlı olsun dileğinde bulundu ve yönetimin görevlerinde gereken önem ve tizliği göstereceklerine inandığını söyledi. Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı meclis üyeleri kendi aralarında yaptıkları gizli oylama neticesinde ise başkanlığa Mehmet UĞUR, Başkan Yardımcılığına Rasıh YAZGAN, Muhasip Üyeliğe Halil İbrahim YILMAZ getirilmiştir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık