DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Mutfağınıza Uygulayacağınız 3 Yenilikçi Dokunuş!

14 Mayıs 2014 Ekleme Saati: 17:09
787 kez görüntülendi

Mutfağınıza Uygulayacağınız 3 Yenilikçi Dokunuş!

Bayanların yaşam alanları arasında zamanının büyük bir bölümünü geçirdiği mutfaklar sadece üç yeni dokunuş işe sihirli bir atmosfere sahip olabilmektedir. Öncelikle yeniliklere başlayacağımız ürün mutfağımızda en büyük söze sahip olan buz dolapları dır. Geniş alan hacmi ve sık kullanım oranlarını göz önünde bulundurursak buzdolabınızı değiştirerek mutfağınıza %60 oranında bir değişiklik kazandırabilirsiniz.

Buzdolabı tavsiyelerimiz arasında A sınıfı enerji tüketimine sahip, 365 Lt.’lik iç hacmi, sade ve şık tasarımı ile ekonomik bir buzdolabı olan SAMSUNG RT38FAJEDWW alternatifi tercih ettik. Tasarımındaki şıklığı deri görünümlü beyaz kaplaması ile sağlayan Samsung, uzun vadeli kullanım açısındansa 10 yıllık kompresör garantisi ile uzun vadeli kullanım imkanı sunmaktadır. Beyazın ferahlığını mutfağınıza modern havası ile uyarlaya bilecek buzdolabı modelleri arasında kendini ön plana çıkarmaktadır.

Eğer ki mutfağınızda sadece pratik ürünlerin tüketimini sağlıyorsanız, yazlıklarımız da ki mutfaklarınız da yenilik arıyorsanız ergonomik boyutları ile sadece işlevsel kullanım sunan tekli elektrikli setüstü ocak tezgahlarınızdaki alandan kazanmak isteyen bayanlar için ideal olan SUNNY SN8OCKE03 aynı zamanda yalnız yaşayan kişiler içinde kullanıma elverişli olmaktadır. Termal sigortaya sahip olan üründe otomatik olarak elektriği kesme gibi güvenlik önlemleri de bulunmaktadır. Pratik taşıma imkanı bulunan set üstü ocağınızı seyahatlerinizde kolayca valizlerinizi sığdırabilirsiniz.

Ev hanımların korkulu rüyası olan bulaşıkların işkenceye dönüşmesini engelleyecek mutfak gereci ise bulaşık makineleridir. A sınıfı enerji tüketimine sahip, 12 kişilik kapasiteyi bünyesinde barındıran 5 programlı SAMSUNG DW-FN310T/XTR 50 db’lik sesi sayesinde mutfağınızdaki yardımcınız olmaya aday. Performansa önem veren Samsung üreticileri enerji tüketimi konusunda da oldukça cimri bir ürün geliştirmişler. Gri renge sahip ürün ile bozdolabı emektarınızdan kurtularak realist bir tarza geçiş yapabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık