DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Parçalı Tablolarla Farklı Bir Tarz Yaratın

19 Mayıs 2014 Ekleme Saati: 23:30
741 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

İnsanlar yaşadıkları yerlerin her zaman daha güzel ve şık olmasını isterler. Bu yüzden de evlerine en sevdikleri mobilyaları alır, duvarları boyar ve çeşitli aksesuarlarla salonlarını, odalarını ve evin diğer bölümlerini süslerler. Ev dekorasyonlarında kullanılan bütün eşyaların tarzları ve renklerinde güzel bir uyum olmasına dikkat edilir. Ev, ofis, cafe, restoran, otel gibi işyerlerinin dekorasyonlarında aksesuar olarak en çok tablolar yer alır. Tablolar asıldıkları duvarda güzel bir görüntü oluşturmakta ve dekorasyonları tamamlamaktadır. El yapımı yağlı boya tablolar, baskı tablolar, konularına göre manzara tabloları, soyut desenli tablolar, şehir tabloları, natürmortlar ve daha birçok konudaki tablolar şimdi parçalı tablo olarak yapılmakta ve çok modern bir görünüşü olmaktadır.

Parçalı tabloda bir konu 3, 5 veya 7 parçaya ayrılır ve parçalar belli bir uyum içinde aralarında bir miktar mesafe bırakılarak yan yana asılır. Konunun bütünlüğü bozulmadan farklı boyutlardaki tabloların uyum içinde bir arada bulunması çok şık ve modern bir görüntü oluşturmaktadır. Salonların büyük duvarlarında parçalı tablolar salonlara büyük bir canlılık katmakta ve görsel bir güzellik yaratmaktadır. Özellikle modern dekorasyonlarda ve büyük salonlarda parçalı tablo çok tercih edilmektedir.

En güzel ve en kaliteli parçalı kanvas tablo çeşitlerini Tablostüdyo internet adresinde bulabilirsiniz. Sitede yüzlerce çeşit parçalı tablo bulunmaktadır. Bu online tablo satış mağazasında dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar tabloları inceleyebilir ve online ödeme ile satın alabilirsiniz. Tablolar en güzel şekilde ambalajlanacak ve kargo ile adresinize gönderilecektir. Kanvas tablolar el yapımı yağlı boya tablolara göre daha ucuz oldukları için çok sayıda tablo alma şansınız da olacaktır. Tablolar evinizde ve iş yerinizde size huzur verecek, mekânınıza canlılık ve hareket katacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık