DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Rüya tabirleriniz

3 Mayıs 2014 Ekleme Saati: 16:57
563 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Rüyalarımız bizler ene anlatmak istiyor hiç düşündünüz mü? Birçoğu kişi için rüya sadece görülüp aldırış edilmeyen ama birçoğumuz içinde gelecek yaşamdan ve geçmişten bizlere bilgi ve tüyolar veren bir ön görü. Bunun için bizim size ne anlam hissettiğini söylememiz ek doğru olmaz. Siz öncelikle rüyalara ne kadar değer verdiğinizi kendiniz öğrenmeye çalışacak ve durumuna göre rüyalarınızın yorumlarına bakacak ya da hiç aldırış etmeyeceksiniz.

Rüya tabirleri aslında sanıldığı gibi uydurma ya da tamamen sıradan yazılmış olaylar değildir. Kökleri çok eskilere dayanan ve asırlar boyu analiz edilerek bizlere ulaşmıştır. Özellikle sabah kalktığınızda sizi etkisi altında bırakmış bir rüya gördüyseniz bunu neden analiz edip ne olduğuna bakmayasınız ki? Baktıktan sonra orada yazılan şeylerin başınıza gelme durumu ya da illa olacak diye bir kural zaten yok. Bu sebeple sizlerde özellikle etkilendiğiniz rüyaların yorumlarına bakabilirsiniz.

Rüya tabiri genellikle çok geniş kapsamla yapılır. Görmüş olduğunuz bir ormanda olsa, onu nasıl gördüğünüz ve ne şekilde yer aldığınız çok büyük önem taşıyor. Bu sebeple sizler mutlaka geniş açılı olarak rüya yorumlarınıza bakınız. Bunun için size ayrıntıları sunacak bir adres bulmanız ve herzaman aynı adres ile hareket etmeniz oldukça önemli olacak. Sizler rüya yorumları ile hem içinizi rahatlatabilir hem de aklınızdaki acabalardan kurtulabilirsiniz.





Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık