DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Şehrin Mimarlarından Bazıları

30 Mayıs 2014 Ekleme Saati: 22:33
1.522 kez görüntülendi

Şehrin Mimarlarından Bazıları

belediye mimar mühendisler şehrin mimarlarıLÇEMİZİN İMARI KONULU TOPLANTI YAPILDI İlçemizin İmarı konulu toplantı Belediye Meclis Salonunda yapıldı. Toplantıya Belediye Başkanı Mehmet YAKA, Belediye Başkan Yardımcısı Emre ÖZSOY, Encümen Üyeleri Yusuf ZENGİN, Mustafa AŞIROĞLU, Belediye İmar ve Şehircilik Personeli, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü Personeli, Hukuk Birimi Personeli ve İlçemizde çalışan bazı Mimar, Mühendis ve Müteahhitler katıldılar.

Toplantının açılış konuşmasını Belediye Başkanı Mehmet YAKA yaptı. Yaka ilçemizde alt yapının tamamlanması ile çok sayıda modern inşaat ve konutlar yapılmaya başlanmıştır. İlçemizde gerek müteahhit gerek arsa sahiplerinden imar durumu ile ilgili istekler olmaktadır. İlçemizin imar durumunu, sizlerin istek ve önerilerini itişare etmek için toplanmış bulunmaktayız. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Son yıllarda hızlı bir ilerleme kaydeden ilçemizin imarını planlarken uzun yıllar ilçe ihtiyacına cevap verecek bir imar planı olmasını istiyoruz. Bu yüzden ilçemizde planlama anlamında sizlerin görüş ve önerileriniz bizim için çok önemli. Bu tür toplantılarımız devam edecektir dedi.

Daha sonra katılımcılar tek tek söz alarak öneri ve görüşlerini dile getirdiler. Mimar, Mühendis ve Müteahhitler ortak kanaat olarak ilçede genel anlamda imar revizyonunun olması gerektiğini ve bu toplantının yapılmasından çok memnun olduklarını bundan sonrada yine bu toplantıların devam etmesini istediler.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık