DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Ümraniye’de su kaçağı tespiti için doğru tercih

20 Mayıs 2014 Ekleme Saati: 00:27
826 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Evlerde ve işyerlerinde su kaçakları ciddi bir sorundur ve yaşamı olumsuz etkilemektedir. Kaçak nedeniyle binaların duvarlarında ve döşemelerinde sararmalar, dökülmeler ve nemlenmeler meydana gelir. Uzun süre kaçak tespiti yapılmazsa bu bölgelerdeki hasar ciddi boyutlara ulaşır. Eğer duvarlarınızda bu tür sorunlar oluştuysa veya su faturalarınız normalden çok fazla gelmeye başladıysa inceleme yapmak için bir tesisatçı çağırmanız gerekecektir. Ümraniye su kaçağı tespiti yapan firmamız Ümraniye’de yaşayanların su kaçağı tespiti ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.

Eskiden su kaçağı noktasını bulmak için su borularının geçtiği her yerde sıva ve fayanslar kırılmaktaydı. Çünkü duvar altındaki borular görülmemekte ve kaçağın hangi noktada olduğu tespit edilememektedir. Pek çok yer kırıldığı için de daha sonra binalarda yeniden fayans döşeme, sıva yapma gibi işler ortaya çıkmaktadır. Bu durum hem hayatı olumsuz etkilemekte ve hem de beklenmedik masraflar karşımıza çıkmaktadır.

Ümraniye su kaçağı tespiti ise artık modern teknolojik cihazlarla yapılmaktadır. Firmamız yenilenmiş aletleri ve deneyimli personeliyle en zor kaçakları bile kolayca tespit etmektedir. Ekiplerimiz bilgisayarlı robot kullanmakta ve bu robotla duvar altındaki su borularının görüntüsünü almaktadır. Bu görüntüleri inceleyen ekibimiz su kaçağı noktasını tam olarak tespit etmektedir. Sadece birkaç fayans çıkarılarak da sorun çözülmektedir.

Ümraniye su kaçağı bulma hizmetlerimiz en uygun fiyatlarla verilmektedir. Müşterilerimizi saatlerce bekletmemekteyiz ve başvuru yapıldıktan kısa süre sonra keşif ekibimiz adresinize gelmektedir. Ekiplerimiz su kaçağı tespiti yaparken çevreyi de kirletmemekte ve binada yaşayanları rahatsız etmemektedir. Firmamız yıllardır yaptığı çalışmalarla bölgemizde müşteri memnuniyeti yaratmıştır. Her gün su kaçağı tespiti için firmamıza onlarca başvuru yapılmaktadır. Güçlü bir alt yapıya sahip olan firmamız gün içinde bütün sorun olan binalara gitmekte ve kaçak tespiti yapmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık