DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

ALBAY’A VEDA PROGRAMI

1 Haziran 2014 Ekleme Saati: 01:01
1.921 kez görüntülendi

ALBAY’A VEDA PROGRAMI

albay ali ayhan kızıl veda (1) 800Karapınar garnizon Komutanı Topçu Kıdemli Albay Ali Ayhan Kızıl’a Karapınar Belediyesi tarafından veda programı düzenlendi.

100 yıl Kurtay Dinlenme tesislerinde yapılan programa, Karapınar Kaymakamı Ramazan Yıldırım, Garnizon Komutanı Topcu Kıdemli Albay Ali Ayhan Kızıl, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İlçe Emniyet Müdürü İzzet Meydan ve eşleri ile Belediye Meclis Üyeleri, bazı sivil toplum Örgüt Başkanları ve bazı daire amirleri katıldılar.

Açılış Konuşmasını Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka yaptı. Garnizon Komutanı Topçu Kıdemli Albay Ali Ayhan Kızıl’ın aktif etkinliklerinden bahseden Yaka, “Albayımız Karapınar’ı kendi memleketi gibi sevdi ve kendi memleketi gibi bizleri takip edeceğine eminiz” dedi.

Karapınar Kaymakamı Ramazan Yıldırım ise, Albayın, bütün sosyal faaliyetlere katıldığını ve onu çok sevdiklerini söyledi.

Eline aldığı İbrahim Gündüz’e ait “Karapınar” kitabından sayfalar okuyan Albay Kızıl, Karapınar ile ilgili anılarından bahsetti. Kızıl, “Karapınar halkı çok mütevazi insanlardan oluşmaktadır. Kalbi sevgi dolu saf tertemiz insanlar. Karapınar’ı da Karapınar’lıları da unutmayacağım” dedi.

Daha sonra Albay Kızıl’a çam sakızı çoban armağanı hediyelerin verilmesi ve söyleşi ile program son buldu.

albay ali ayhan kızıl veda (3) 1000

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık