DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Araba oyunları

20 Haziran 2014 Ekleme Saati: 19:08
527 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Araba oyunları genellikle birçok farklı levelden oluşur ve hepsinde farklı yollar, farklı hava şartları ve farklı engeller ile oyun daha keyifli hale getiriliyor. Bu durumda da çocuklar hiç sıkılmadan oynuyor ve istedikleri başarıları kazanmış oluyorlar. Dolayısı ile hem çocuklar çok eğlenceli saatler geçiriyor hem de büyükler çocuklarınım emanet ettikleri oyunlara güvenebiliyorlar.

Bu oyunların geneli ilk olarak çok kola başlar ve daha sonra zorlaşır. Bu durumda sizler ilk zamanlar onlara yardım ederek daha kolay oynamasını sağlayabilirsiniz. Hatta takıldıkları yerlerde onlara yardımcı olarak araba oyunu daha iyi oynamaları için ipuçları vermiş olursunuz.

Araba oyunu için sizlere birçok farklı alternatif sunabiliriz. Spor araba ya da antika araba oyunları hatta daha niceleri. Aslında hepsinde amaç aynı olsa da yine de farklı araçlar ve yolla farklı heyecanlar yakalanıyor. Araba oyunlarınıngenelii puan için değil de zaman sınırı konularak yapılır. Yani belli bir zaman diliminde size verilen araç pistinde birinci olmalı ve iyi bir puan elde etmelisiniz. Her zaman birinci olacak da değilsiniz ya. Bazen birinci bazen 2. Hatta bazen hiç kazanamayabilirsiniz. Bunları oynadıkça başarır ve git gide çok iyi bir oyuncu olma yolunda devam emiş olursunuz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık