DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Barbie Oyunları

20 Haziran 2014 Ekleme Saati: 19:10
558 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Barbi doktor oyunları nedir sorusunu kimsenin sormayacağını tahmin ediyoruz. Çünkü geçmişten günümüze kadar pek çok kişinin severek oynadığı Doktorculuk oyununun günümüz teknolojisinde internet üzerinden oynanan oyunlarına verilen isimdir. Bu oyunlarda da yine bir hasta ve bir doktora ihtiyaç olurken, şimdilerde çocukların oyun arkadaşı olmadığı için kendilerine oyun arkadaşları olarak sanal hastaları seçiyorlar.

Doktor oyunları barbie oyunları arasında en çok tercih edilen oyunlardan biridir. Pek çok oyun bulunurken bunlardan biri de ilkyardım doktoru oyunudur. Bu oyunda acil ateşlenen ya da rahatsızlanan bir hastaya hangi cihazlarla nasıl müdahalelerin yapıldığı anlatılıyor. Barbi oyununu internet üzerinden oynamak oldukça kolay olurken internetin bulunması yeterli oluyor. İnternet üzerinden barbie oyunları oyna dedikten sonra play tuşuna bastığınızda oyun zaten kendiliğinden açılırken, çocuklarınız ekranın hemen solunda bulunan cihazlar ile ilk yardımı nasıl yapacaklarını da öğrenebiliyorlar.

Bu oyunlar çocuklarınızın psikolojilerine olumsuz etki etmezken, hatta doktor korkularını yenmeleri açısından da oldukça faydalı oyunlardan biridir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık