DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

Bölgesel zayıflama ve selülitlere elveda

18 Haziran 2014 Ekleme Saati: 13:23
645 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Selülit tedavisi denilince aklınıza sadece o görüntülerin yok olduğu gelmesin, aynı zamanda harika bir bölgesel zayıflama paketini de içinde barındıran Velashape ile sizlerde hem o portakal kabuğu görüntülerine güle güle diyecek hem de çok daha başarılı bir sonuç elde edeceksiniz. Bunun yanı sıra yapılan lazer uygulamaları içerideki yağları yok edeceği için kilo da verecek ve orantılı bir hatta sahip olma fırsatını yakalamış olacaksınız. Selülit tedavisi için can acıması ya da çok uzun süreçler düşünmeyin. Sizler analiz edilerek öncelikle ne konumda olduğunuz test edilecek ev daha sonra kaç seans olacağı ve hangi sıklıkta olacağının şemaları yapılacaktır. Selülit tedavisi bugün neredeyse artık bir zorunluluk haline geldi diyebiliriz. Özellikle yaz aylarında şok faz dikkat çeken bu görüntü bazen sadece popo kısmında değil, göbek kısmında, bacakların alt bölgelerine ve kollarda da çok fazla görünerek kadını daha kısıtlı hale getirebiliyor.

Bölgesel zayıflama için korkup yaptırmamak gibi bir uygulama söz konusu değil. Sizler zaten doktorunuz ile kısa bir konuşma yaptığınızda ne kadar kolay olduğunu öğrenmiş olacaksınız. Hem acısız olacak hem de selülit ve fazla yağlarınızdan kurtulmuş olacaksınız. Bundan daha iyi ne olabilir ki? Her ikisi de istenmeyen bir durumdur ve kişileri oldukça rahatsız edecektir. Bölgesel zayıflama için fiyatlarda oldukça makul tutuluyor ve seanslar dâhilinde belirleniyor. Sizlerin kaç seans alacağınız için bulunduğununuz vücut orantılarınız ve durumunuz ile orantılı olacaktır.

Bölgesel zayıflama yöntemleri hakkında bilgi sahibi olmayabilirsiniz elbette. Özellikle yeni çıkan teknolojileri takip etmek oldukça zor diyebiliriz. Dr Mustafa Karakaş sayesinde sizler ünlüklerin dünyada tercih ettiği yöntemleri kullanmış olacak ve sonuçları göreceksiniz. Bölgesel zayıflama yöntemleri her kısım için farklı olabilir. Popo için farklı uygulama yapılırken kol bölgesi için farklı olabilir. Bölgesel zayıflama yöntemlerinin size uygun olanını uzman doktorunuz görecek ve karar verecektir. Ayrıntılı olarak http://www.drmustafakaratas.com/velashape.html adresine bakınız ve farkları ya da nasıl yapılışlarını ayrıntılı olarak takip ediniz. Bizce fazla zaman geçirmeden randevu alıp tedavi olmanız için en önemli kararlarınızdan biri olacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık