DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Çene Estetiği Tedavisi Nedir?

17 Haziran 2014 Ekleme Saati: 15:03
510 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

 

Çene estetiği tedavisi, diğer estetik operasyonlar kadar bilgi sahibi olunmasa da yüz güzelliği açısından oldukça önemli bir operasyondur. Yüzün simetrisinin güzellik açısından önemli olduğunu bilen kişiler, sadece burun ve diğer estetik yöntemleri değil, çene estetiği ile de ilgileniyorlar. Çene estetiği tedavisi son günlerde çene uzaması, yüze göre geride olan çene gibi pek çok çene problemine de çözümler bulunuyor. Çene estetiği tedavisi yüzün görünen bir bölümü olması dolayısıyla burun estetiği kadar önemlidir. Çene yapısı dişlerin görünümünü de etkilediği için yapılacak olan operasyonlar dişlerin düzenini de sağlamış olacaktır. Sizler de yüzünüzün daha orantılı ve güzel olmasını istiyorsanız çene estetiği tedavisinden de faydalanabilirsiniz.

Yanak estetiği diğer estetik operasyonlar gibi yine yüzün daha güzel görünmesi için uygulanan bir estetik operasyondur. Sık sık kilo alıp verme durumunda sarkan yanaklar estetik olarak görüntü bozukluğuna sebep olduğu için genellikle kadınlar bu durumda hemen estetik cerrahların kapısını aşındırıyor. Yanak estetiği pek çok merkezde yaptırılabilirken, işinde uzman olan merkezleri ve doktorları tercih etmek oldukça önemlidir. Yanak estetiği sadece kadınlar tarafından değil erkeklerin de yine fazla kilo alıp verme gibi durumlarda sarkan yanakları için yanak estetiğine başvuruyorlar. Yanak estetiği sonrasında etrafınızdaki kişilerden zayıfladığınız yönünde olumlu tepsiler almanız da mümkün olacaktır. Sizler de bu operasyonla yaza girmeden güzelliğinizle büyüleyebilirsiniz.

Gıdı estetiği burun estetiğinden sonra en çok tercih edilen estetik operasyonlardan biridir. Genellikle kilo alıp verme durumlarında sarkan çene altındaki bölüm kişiyi olduğundan daha kilolu göstererek psikolojik olarak sıkıntı verebilir. Gıdı oluşumu genetik olarak da gerçekleşebileceği gibi rahatsız olanların estetik operasyonlara müracaat etmesi tavsiye edilir. Gıdı estetiği ile çene altında biriken yanak görünümündeki bölüm toparlanır ve yüzünüzle birlikte vücudunuz da zayıflamış izlenimi verebilir. Bu durum hem kadın hem de erkeklerde olabildiği gibi sizleri aynada kendinize bakarken rahatsız eden bir durum ise derhal tedavisine bakılması gerekir. Gıdı estetiği profesyonel olarak uzman estetik cerrahların bulunduğu merkezlerde yapılması halinde memnuniyet üst seviyede olacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık