DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

DEĞİŞEN İÇ GİYİM MODASI

3 Haziran 2014 Ekleme Saati: 17:17
495 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Bayanların alışveriş yapma tutkusunun bir nedeni de iç giyim mağazalarıdır. Mağazalar da yer alan çeşitli ürün yelpazesi arasından seçim yapmak için saatlerce dolaşan bayanlar kendi zevklerine uygun parçaları tercih etmektedirler. En çok da sutyen takım halinde satılan ürünler dikkat çekmektedir. Renk seçenekleri arasında tek renklerden kırmızı ve siyah olanlar en çok satanlar arasında bulunmaktadır. Fantezi elbise seçerken de aynı renkler geçerliliğini korumakta transparan siyahlar bayanların ilgisini çekmektedir. Bu elbiseler arasında hemşire hizmetçi gibi çeşitli meslek gruplarına ait elbiseler yer almaktadır.
Gündelik yaşantı da kullanılan özellikle kış aylarında üşümemek için giyilen külotlu çorap elbiseler ile tam bir uyum sağlamaktadır. 2013-2014 yılları arasında tasarlanmış külotlu çoraplar farklı desenleri ile bacaklarınızı olduğundan daha güzel göstermektedir. Mini etek ve ya elbiselerin altına desenli çorap şık olmaktadır.
Slip erkek vücut geliştirme sporu ile uğraşan erkekler de güzel durmaktadır. Erkekler için hem rahat hem de kullanışlı olan slipler yüzücüler için ideal olmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık