DOLAR: 4.72 TL
EURO: 5.50 TL

EĞİTİME UMUT IŞIĞI DOĞDU

27 Haziran 2014 Ekleme Saati: 14:50
1.631 kez görüntülendi

EĞİTİME UMUT IŞIĞI DOĞDU

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDIİLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI

 

Yaklaşık 12 yıldır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüten Bahri KİNİ’nin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Uzmanlığı görevine atanması nedeniyle görevini 25.06.2014 tarih itibarı ile yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami SAĞDIÇ’a devretti.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde yapılan programda, 12 yıldır ilçenin eğitimine yaptıkları katkılardan ve Karapınar halkının misafirperverliğinden bahseden Bahri KİNİ yeni dönemde görev alacak yöneticilere güveninden söz ederek başarı dilekleri ile vedalaştı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine yeni atanan Sami SAĞDIÇ ise kurumun çalışmalarında görev alan yönetici ve personellerine teşekkür ederek başladığı konuşmasında; Karapınar’ı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü yakından tanımanın avantajından yararlanarak, İlçenin eğitim standartlarını daha üst seviyelere taşımanın, ekip ruhunu geliştirmenin, tecrübe ve heyecanın sinerjisinden yararlanarak iyi eğitim ortamlarını inşa etmenin öneminden söz etti.

Son olarak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami SAĞDIÇ, görevinden ayrılan Bahri KİNİ’ye günün anısına çiçek takdim ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık