DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Ekmekçi İnşaatspor Turnuva Birincisi Oldu

9 Haziran 2014 Ekleme Saati: 20:35
2.862 kez görüntülendi

Ekmekçi İnşaatspor Turnuva Birincisi Oldu

turnuva ekmekçi inşaatspor 1000Karapınar’da spor dolu bir hafta sonu yaşandı. Karapınar Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen Futbol turnuvasına katılan 12 takım kıyasıya mücadelesi, 07 Haziran 2014 Pazar günü yağmur altında son buldu. Final maçının oynandığı turnuva maçı, sağanak yağmura rağmen kalabalık bir izleyici kitlesi tarafından izlendi.

Final Maçından önce, Karapınar Belediyespor ve Esnafspor minik yıldızlar maç yaptılar. 2-2 tamamlanan maçta, minik yıldızlarda genç yeteneklerin ayakta alkışlanan pozisyonları, Karapınar’da futbolda yetenekli sporcuların olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Daha önce futbol hayatı yaşamış olan ama futbolu bırakmış olan aralarında Belediye başkan yardımcısı Emre Özsoy, Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanı Nadi Tartan gibi isimlerinde bulunduğu şöhretler maçında ise Belediyespor esnafsporu 2-1 mağlup etti. Maçın ilk gölünü Belediyespordan Belediye Başkan yardımcısı Emre Özsoy attı.

Final maçında ise Ekmekçi İnşaat spor ile Kalkan genetikspor kıyasıya mücadele ettiler. 2-0 Kalkan genetiksporun galibiyeti ile başlayan karşılaşma, Ekmekçi İnşaatsporun atağa geçmesi ile sokoru 3-2 yaptı. Ekmekçi İnşaatsporun 3-2 galibiyeti ile biten karşılaşmada 2014 yılı Belediye Futbol Turnuvası birincisi Ekmekçi İnşaat spor, ikincisi Kalkan Genetikspor, Üçüncü Hankapı spor oldu.

Ödül ve Plaket töreni Kapalı spor salonunda yapıldı. Dereceye giren takımlara ödülleri protokol tarafından takdim edildi. Turnuva Üçüncüsü Hankapı sporun ödülünü Belediye Başkan yardımcısı Emre Özsoy, Turnuva İkincisi Kalkan Genetiksporun ödülünü Garnizon Komutanı vekili Yüzbaşı Ali Öz ve Turnuva Birincisi Ekmekçi İnşaatsporun ödülünü ise Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka verdi.

Kapanış konuşmasını yapan Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, “Karapınar Belediyesi 2014 Futbol Turnuvasına katılan tüm sporcuları ve maçları seviyeli bir şekilde yönetmeye çalışan hakem heyetini ve organizede emek veren komiteyi tebrik ederim. Hepinize teşekkür ediyorum. Benzeri etkinliklerin devam etmesini diliyoruz” deid.

Turnuva boyunca gerekli güvenlik önlemlerini alan emniyet teşkilatının ve sağlık hizmeti sunan sağlık ekiplerinin isminin anılmaması ise yadırgandı.

2014 Futbol turnuvasının seviyeli ve centilmence geçmesi, hem taraftarları hem de futbol severleri memnun etti.  (Videosu yükleniyor)+(Hankapıspor’dan net resim ulaştırılırsa memnun olurum)

turnuva kalkan genetikspor 1000

Kalkan Genetikspor Turnuva İkincisi oldu

turnuva hankapıspor 1 1000Hankapıspor Turnuva üçüncüsü oldu

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık