DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

GECELER İÇİN İÇ GİYİM MODELLERİ

3 Haziran 2014 Ekleme Saati: 17:18
656 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Kendimizi özel hissettiren erkeğimize karşı güzel görünmek isteriz. Bu yüzden fantezi gecelik çekmecelerimizden eksik olmayan iç giyim modelleri arasında yer almaktadır. Erkeklere göre kadını en seksi yapan kadının giydiği belli belirsiz vücut hatlarını ortaya çıkaran gecelikler olmaktadır. Son zamanlar da oldukça çok satan vücut çorapları da erkeklerin favorileri arasındadır. Vücudu olduğu gibi saran ve tüm kıvrımlarınızı belli eden bu çoraplar ile gece keyifli ve eğlenceli dakikaları garantilemeniz mümkün olmaktadır.
Fantezi kostüm modellerini de bayanlar erkeklerin istekleri doğrultusunda satın almaktadır. Bazı erkeklerin hemşire ve ya hizmetli gibi çeşitli meslek grupların da yer alan bayanlara zaafı vardır. Bu nedenle bayanlar kısa ve seksi kostümleri alarak erkeklerin gözüne hoş görünmek istemektedirler.
Bunların yanı sıra bazı erkekler de uzun gecelikler uzun yırtmaçlı eteklerden daha çok tahrik olduklarından dolayı bayanların bunları giymelerini istemektedirler. Önemli olan üzerinize yakıştırdığınız ve kendinizi seksi hissettiğiniz ürünleri tercih edip giymek ve erkeğin karşısında çıkmaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık