DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

plakasız motorsikletler toplanıyor

29 Haziran 2014 Ekleme Saati: 23:25
3.406 kez görüntülendi

plakasız motorsikletler toplanıyor

plakasız motosikletler toplanıyorr 700Karapınar İlçe Emniyet Müdürlüğü İlçe trafik ekipleri, trafikte seyir eden veya park halinde bulunan plakasız motosikletleri topluyor. Halkın güvenliği amacı ile bu uygulamaya başladıklarını söyleyen İlçe Emniyet Müdürü İzzet Meydan, “Havaların ısınması ile Karapınar’ın vaz geçilmez ulaşım aracı olan motosikletlerin kullanımının artması ve özellikle gençlerin bilinçsiz sürat yapması, sokaktaki diğer vatandaşları tedirgin etmektedir. Halkın güvenliği amacı ile plakasız, ehliyetsiz motosiklet kullanımını bitirmek için uygulamalara hız verdik. Taviz vermeden uygulanacak olan bu uygulamayı vatandaşın ciddiye alması, ceplerinin ve canlarının yanmaması açısından önem arz etmektedir” dedi.

Komiser hasan Erdoğan’ın da bizzat katıldığı uygulamalarda Trafikler yaklaşık 20 kadar motosiklet topladılar. Plakasız motosiklet sahiplerinin plakasını çıkarmadan motosikletlerini alamayacakları bildirildi.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. muhammet akıllı dedi ki:

    abi bugün erkek kuaförü önünde duran motoru aldılar daha motor 2 günlüktü az bi ilerisinde bi plakasız motordaha vardı onu almaladılar bu adil bir davraniş değil yani ya herkeze eşit davransınlar yada ……. gitsinler

  2. taci dedi ki:

    çok yerinde bi uygulama

  3. muhammet dedi ki:

    3000 tl de cok ii bi uygulama demii

Yukarı Çık