DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Takıma Teknik Takviye

28 Haziran 2014 Ekleme Saati: 01:09
2.732 kez görüntülendi

Takıma Teknik Takviye

belediyespor antrenör 700

Karapınar Belediyespor yapılanmaya devam ediyor. Karapınar Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriye Coşar, A Takımı antrenörü olarak Sicili başarılar ile dolu olan Tarkan Esmer ve kaleci antrenörü olarak da Yunus Emre Sürmeligöz ile anlaşma yaptıklarını basın mensupları aracılığı ile kamuoyuna açıkladı.

Karapınar Belediyespor Lokalinde yapılan basın toplantısında açıklama yapan Başkan Zekeriya Coşar, Amaçlarının Karapınar Belediyespor taraftarlarını, zafer mutluluğu ile tekrar buluşturmak olduğunu söyledi.

Antrenörler konusunda çok seçici davrandıklarını söyleyen Coşar, “Takımımızın başarıyı riske etmeden yakalaması için var gücümüz ile çalışacağız. Görevimiz süresince bu halisane duygularımızı sizler de göreceksiniz. Takımımıza destek veren başta belediye başkanımıza ve Meclis üyelerine teşekkür ederiz. Bize verilen bu görevi Allah’ın izniyle, layığı ile yapacağız” dedi.

Antrenör Tarkan Esmer ise, “Muhammet Bekaroğlu ile çalışmak bizleri de mutlu edecektir. Başarıları ile sık sık spor camiasında ismini duyduğumuz bu kardeşimiz, takdir edilmeye layık bir antrenördür” dedi.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık