DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Taptaze Meyvelerle Sevgi Dolu Bir Sürpriz

24 Haziran 2014 Ekleme Saati: 12:18
889 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Sevdiklerinize hediye etmek üzere sıra dışı hediye seçenekleri arayışı içerisindeyseniz son derece lezzetli ve sağlıklı bir hediye seçeneği olan meyve sepeti ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Özel olarak seçilmiş, lezzetli ve taze meyvelerle hazırlanan ürünlerimiz bir çiçek sepeti görünümündedir ve hem göze hem de damağa hitap etmektedir. Bu sayede son derece farklı bir hediye seçeneğidir. Ürünlerimizin siparişini web sitemiz üzerinden sadece kredi kartınızı kullanarak oldukça kısa bir süre içerisinde verebilir, sevdiklerinize uzun yıllar boyunca unutamayacakları tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Meyve sepeti hazırlanırken çilek, kiraz, muz, ananas, portakal, elma gibi meyveler kullanılmaktadır ve tüm meyvelerimiz mevsiminde, taze olarak seçilmektedir. Müşterilerimizin sağlığı bizim için son derece önemli olduğu için meyve sepeti hazırlığı için kullandığımız meyvelerin taze ve lezzetli olmasına son derece özen göstermekteyiz. Meyvelerimizi daha lezzetli bir hale getirmek için çikolata sosları kullanmaktayız. Meyvelerimiz gibi soslarımız da taze bir şekilde hazırlanmaktadır. Çikolata sosları ile süslenen lezzetli meyveleri bir çiçek buketi oluşturacak şekilde bir araya getirerek sevdiklerinize teslim edilmesi için hazır hale getirmekteyiz.

Web sitemizde standart bir şekilde hazırlanmış olan arklı meyve sepeti seçenekleri bulunmaktadır. Ürün seçeneklerimizi inceleyerek sipariş vereceğiniz ürüne karar verebilir ve kredi kartınızı kullanarak ödemenizi yapıp anında siparişinizi verebilirsiniz. Eğer ürün içerisinde farklı sos ya da meyve tercihiniz olursa siparişinizi verirken bunu bize belirtebilirsiniz. Sizin belirttiğiniz doğrultuda meyve sepetiniz özel olarak hazırlanacak ve belirttiğiniz adrese tam saatinde tarafımızdan teslim edilecektir.

Sevdiklerinize hayat boyu unutamayacakları tatlı ve hoş bir sürpriz yapmanız için son derece sıra dışı bir hediye seçeneği olan meyve sepeti aynı zamanda son derece sağlıklı bir seçenektir. Ürünlerimizin doğallığına ve hijyenine rahatlıkla güvenebilir, sevdiklerinize güvenle ürünlerimizi hediye edebilirsiniz. Çikolata sosu ile süslen lezzetli meyvelerimizle hoş bir sürpriz yapabilir, sıradan hediyeler vermektense meyve sepetlerimizi tercih edebilirsiniz. Çikolata ve meyvenin bir arada harika bir lezzet oluşturduğu meyve sepeti arkadaşlarınıza, eşinize, sevgilinize, yakın dostlarınıza kısacası sizin için değerli olan herkese rahatlıkla verebileceğiniz özel bir hediye seçeneği olarak oldukça uygundur.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık