DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Uçak Bileti Firmaları

4 Haziran 2014 Ekleme Saati: 23:03
734 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Seyehat ederken dikkat ettiğimiz şeyler hareket – varış zamanları, bilet fiyatları ve firmaların hizmet kalitesi olarak sıralayabiliriz. Bize en uygun olan olan uçuş saatleri her zaman ilk tercihimiz olacaktır çünkü planlarımızı uyması gerekir. Bir hafta sonrası için planladığınız bir seyahat için biletinizi bir hafta sonrası için ilk toplantınızdan birkaç saat öncesine almanız gerekir. Yolculuğun süresi toplantı yerine ulaşmanız gibi etkenleri göz önünde bulundurarak seyahatinize uygun uçuşu bulunan uçak bileti firmalarından biletinizi almalısınız.

Uygun Fiyatlı Uçak Bileti Firmaları
Size uygun olan uçuş saatlerini bulduğunuzda uçak bileti fiyatı düşündüğünüz fiyatta olmayabilir özellikle bayram tatili zamanlarında ve diğer tatil günlerinin yaklaştığı zaman dilimlerinde uçak biletleri hızlı tükeneceğinden dolayı bilet fiyatları otomatik olarak hızlı yükselecektir. Ucuz uçak bileti arıyorsanız ilk yapacağınız şey seyahat yapacağınız tarihten en az bir kaç hafta önce biletinizi satın almalısınız. Benim tavsiyem ise bir kaç ay önce biletinizi satın almanızdır önümüzdeki dini bayramlarda veya okulların kapanma tarihine göre ayarladığınız bir tatil varsa biletini bir kaç ay önce satın alarak gerçekten uygun fiyatlı uçak bileti firmaları bulmanız mümkün. Bunun yanı sıra uçak bileti kampanyalarını da takip ederek bu kampanyaları tatil planının içine katarsanız yolculuk maliyetlerinizi düşürebilir daha ucuza bir tatil yapma şansına sahip olursunuz. Bütçeniz beş günlük bir tatile izin veriyorsa kampanyaları takip ederek Uçak bileti sorgula bulabilir ve tatil sürenizi uzatabilir veya tatil yapmak için seçtiğiniz oteli daha iyi bir otel ile değiştirebilirsiniz. Bu şekilde hem daha kaliteli bir tatil geçirir hem de daha az maliyet ile cebinizi rahatlatmış olursunuz.

Yurt dışı için düşündüğünüz bir seyahat planınız varsa uygun fiyatlı uçak bileti almak için yine önceden tarihleri belirleyip biletinizi erkenden almak bütçenizi küçük tutmanızı sağlar. Pasaport ve vize işlemlerinizde sorun çıkmaması için gideceğiniz ülkeleri mutlaka internetten araştırın ve hazırlıklarınızı mutlaka çok iyi yapın. Uçak bileti alırken pasaportunuzun ve vizenizin tarihlerini kontrol ederek alın. Aksi takdirde ülke içinde vizeniz biterse veya pasaportunuzun süresi dolarsa başınız büyük derde girebilir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık