DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

VEDA YEMEĞİ

18 Haziran 2014 Ekleme Saati: 12:26
2.427 kez görüntülendi

VEDA YEMEĞİ

komiserlere veda yemeği 1000Karapınar Belediye Başkanlığı tarafından, Karapınar’da görev yapıp, görev süresini doldurarak tayinleri çıkan, Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amiri Komiser Bekir Çelik, Asayiş Büro Amiri Komiser Niyazi Günel, PTT Müdürü Oktay Atakul için veda yemeği düzenlendi.

Kurtay 100 Yıl tesislerinde yapılan Programa, Karapınar kaymakamı Ramazan Yıldırım, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Cumhuriyet Savcısı Ali Osman Tosun, Cumhuriyet Savcısı Gökhan Özümazlum, Hakim Ali Ekmekçioğlu, Karapınar Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Eser Şenkul, İlçe Milli Eğitim Müdürü bahri Kini, Belediye Meclis Üyeleri ve basın mensupları katıldılar.

Açılış konuşmasını Mehmet yaka yaptı. Yaka, İlçemize hizmet eden herkese teşekkür ederken, “Eskiden Karapınar’a gelen de ağlardı, gidende ağlardı. Ama artık gelen gülerek giden ağlayarak gider oldu. İlçemizin sosyal yaşantısı ve konut sorunu artı yönde değişime uğradı. Giden arkadaşlarımıza bundan sonraki görev hayatlarında başarılar dilerken, sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum” dedi.

Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amiri Komiser Bekir Çelik, veda sözüne katılmadığını ve Karapınar’da tanıyıp sevdiği çok insan olduğunu ve Karapınar’dan kopmayacağını söyledi. Karapınar İnsanının kanun ve nizamlara saygılı olduğunu söyleyen Çelik, “Görev sürecimizi içerisinde bizlere yardımcı olan özellikle basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Onlar halkın içinde gezerek tespit ettikleri eksiklerimizi gündeme taşıyarak, daha güzel hizmet yapmamızda katkı sağladılar. Ayrıca, Emniyet Teşkilatımıza katkı sağlayan kurum kuruluş ve daire amirlerine teşekkür ederim. Konya’da bir kapınız olduğunu unutmayın. Hakkınızı helal edin.” dedi.

Asayiş Büro Amiri Niyazi Günel ise, Karapınar’da severek görev yaptığını ve Karapınar insanının gerçekten Emniyet Teşkilatına karşı yardımcı olduğunu söyledi. Günel, “Duyarlı olan Karapınar halkı, biz emniyet teşkilatının görevini yapmasına daima yardımcı olmuştur, hepiniz hakkınızı helal edin” dedi.

Ptt Müdürü Oktay Atakul ise, Karapınar PTT müdürlüğünün birçok eksiğinin giderilmesinde Mevcut idarecilerimizin de katkıları ile katkı sağladık. Çalışmayan ve görevini ihmal eden birçok memur hakkında yasla işlem yaparak ilçeye daha iyi hizmet veren personellerin kazanılmasına yardımcı olduk. Karapınar’ın posta iletilerinin daha kısa sürede ulaşması için personel takviyesi yapılması kaçınılmazdır” dedi.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık