DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Yatta Düğün, Nişan ve Kına Gecesi Organizasyonu Düşünenler

10 Haziran 2014 Ekleme Saati: 13:34
2.019 kez görüntülendi

Yatta Düğün, Nişan ve Kına Gecesi Organizasyonu Düşünenler

Denizin üzerinde, yıldızların altında ve maviliğin sonsuzluğunda evlenmek her çiftin hayalidir. Son zamanlarda popülerleşen yatta düğün fırsatlarını sizler için araştırdık. Yaptığımız detaylı araştırmalar esnasında düğün organizasyonu yapan onlarca  firmayı inceleyerek profesyonel hizmeti en cazip fiyatlar karşılığında müşterilerine sunanları tespit ederek sizlerle paylaşmak istedik.

Yatta düğün imkanı sunan birçok organizasyon şirketinin internet adreslerini ziyaret ettik. Hem ekonomik anlamda hem de lükslük anlamında müşterilerine çok şey vaat eden organizasyon şirketini keşfettik. İnternet adresleri www.teknededugun.com olan bu şirket 2 kişiden 300 kişiye kadar düğün organizasyonları düzenliyor. Teknelerin lükslüğüne ve rahatlığına ise diyecek bir sözümüz yok. Teknede düğün fiyatları da cebinizi yakmıyor. Fiyatta belirleyici faktörler kişi sayısı, gün, menü, alkol ve tekne seçimidir. Düğün eğlencesi genel olarak 19.00 ve 20:00’de başlıyor ve isteğe göre sabaha kadar devam ettiriliyor.

Araştırmaya başlarken tekne kiralamanın bu kadar uygun fiyatlı olacağını zannetmiyorduk. Bu fırsatları sunan ve her kesimden insanın yararlanması için çalışan teknede düğün organizasyon şirketine teşekkürlerimizi iletiyoruz. Haliyle düğün hazırlıkları esnasında ciddi anlamda masrafa giren yeni evlenecek çiftimizin düğün eğlencesi ya da yemek davetlerini ekonomik maliyetlere getirebilmesine katkımız olabildiyse ne mutlu bize. Düğününüz için tarih konusunda kesin bir karara vardıysanız rezervasyon yaptırmak için elinizi çabuk tutmalısınız. Çünkü yaz sezonunda ve bilhassa hafta sonu günleri tüm teknelerin neredeyse tam güm çalıştıklarını öğrendik. Geç kalırsanız müsait tekne bulmakta zorlanma ihtimaliniz çok yüksektir.

Firma tabi ki sadece düğünler için değil nişan organizasyonları, kına geceleri, evlilik yıldönümü yemekleri ve evlenme teklifi gibi yemekli ve yemeksiz tüm organizasyonlar için de hizmet veriyor. Özellikle teknede kına gecesi ve teknede nişan organizasyonları düğün hazırlıkları yapan çiftler için farklı heyecanlar yaşatacaktır diye düşünüyoruz. Firmayı arayıp detayları konuşarak sizler için en cazip fiyat teklifini kendilerinden alabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık