DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

24 Haziran 2014 Ekleme Saati: 12:18
1.347 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Gelinlik her bayan adına oldukça önemli olmaktadır. Bundan dolayı genç kızlar çok özel günleri olan düğünlerinde giydikleri gelinliklerin her anlamda onlar kusursuz göstermesini istemektedir. Bir gelinliğin gelin adayları adına kusursuz olabilmesi adına mutlaka vücut ölçüsüne uygun olması gerekmektedir. Vücut ölçüleri dikkate alınmadan yapılan gelinlik seçimleri gelin adaylarının güzel bir görüntüye oluşmalarını engelleyecektir. Gelinlik alınırken mutlaka gelinlikler denenmeli ve gelin adayları bilgili kişiler tarafından yönlendirilmelidir.

Her sezon genç kızlar tarafından tasarlanan gelinlik modelleri birbirinden farklı tasarımlara sahip olabilmektedir. Bir gelinlik modelinin trend olması her genç kız tarafından mutlaka seçilmesi gerektiği anlamına gelmemektedir. Gelinlik modelinin güzel olmasının yanı sıra gelin adayının vücuduna uygun olması da gerekmektedir. Bu sezon bütün genç kızlara hitap edebilecek tasarımlarda gelinlik modelleri var olmaktadır. 2014 gelinlik modelleri; farklı kumaş dokularında ve farklı tasarımlarda olan modellerden oluşmaktadır. Son sezonlarda çok fazla göz önüne çıkan dantel modeller bu sezonda yerini koruyacak gibi gözüküyor. Uzun kollu dantel modellerin yanı sıra, yarım kol detayına sahip olan modeller, straplez dantel modeller, sadece etek kısmı veya üst kısmı dantel olan modeller ve sadece duvak kısmında dantel detayının yer aldığı modeller yeni sezon gelinlik tasarımları arasında yer alıyor. Klasik gelinlik tasarımlarının dışında, sıra dışı tasarımlardan yana tercihini kullanmak isteyen kişiler adına 2014 gelinlik modelleri arasında siyah ve beyaz renklerinin bir arada kullanıldığı tasarımlar yer alıyor. Sadece üst tarafında veya sadece etek kısmında ya da dikey olarak çizgiler halinde siyah, beyaz renginin kullanıldığı gelinlik modelleri klasikten öte sıra dışı çizgiler taşıyor. “ ben klasikten hoşlanmam, farklı olmak istiyorum” diyen gelin adayları adına siyah beyaz renklerde olan ve deri detayına sahip olan gelinlik modelleri en ideal seçimler arasında yer alıyor.

Bu sezon en dikkat çeken gelinlik modellerinden bir diğer i ise kemer detayına sahip olan tek omuzlu gelinlik modelleri. Taş detaylarından uzak olan ve genelde dantel detayının kullanıldığı modeller sade ancak dikkat çekici tasarımlara sahip. ( http://modelgelinlik.net/ )

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık