DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Balık Taşı Nasıl Bir Şey?

15 Temmuz 2014 Ekleme Saati: 12:27
806 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Balık taşı nedir ve nasıl görünür diye merak eden çok vardır, çünkü balık taşlarının pazarı daha çok yeni açılmıştır piyasaya. Bu yüzden balık taşı olarak bilinen ve böbrek taşlarını düşürmek için işe yarayan taşlar hakkında bilgi sahibi olan pek çok kişi yoktur. Böbrek taşı, biliyorsunuz ki bir insan bünyesinde çok büyük bir sorundur ve kurtulması tedavisiz çok zordur. Bu yüzden, böbrek taşı olan insanlar o kadar çok zorlanırlar ki, anlatılması imkansız bir şey. Lavaboya gidemezler ve neredeyse dışkılarını veya idrarlerini yaptıklarında, kan ile beraber yapma ihtimalleri de olabiliyor. Balık taşı, Eşkina adında bir balıkta bulunan bir taştı ve bu balığın beyninde bulunur. Balığın beyninde neden bir taş olsun diye düşünebilirsiniz ama gerçekten balığın beyninde olan bir şeydir.

Balık taşını araştırırsanız, aynı zamanda Eşkina taşı adı verildiğini göreceksiniz. Bu taşlar, beyazdır ve normal bir taş gibidir, hatta kaya tuzuna benzetebilirisiniz. Eşkina taşına bu ismin verilmesindeki sebep, aslında Eşkina balıklarından bulunduğu içindir. Eşkina balığı denizde yaşayan bir canlıdır, fakat sadece bir balık olarak kalmayıp aynı zamanda faydalı maddeler taşıyan bir balıktır ki o da balık taşıdır. Ezcanelerde belki ilaç kutuları görmüşünüzdür ve dikkatinize çektiyse daha yakından bakmış olabilirsiniz. Normal bir ilaç kutusu içerisinde, birkaç tane eşkina taşı bulunur.

Bu taş bulunana kadar, gerçekten böbrek taşı olan insanlar, çok zorluklar çekiyordu, çünkü böbrek taşları eriyen bir şey değil ve kumlaşmasını beklemek, bir hayli zaman alabiliyor. Eşkina balık taşı, bu duruma müdahale eder ve böbrek taşlarını eritir, hatta eğer hızlı bir tepki verirse, böbrek taşını komple eriterek, hiçbir şekilde doğal yollardan kurtulmanıza gerek kalmaz. Çok rahatlarsınız ve hatta neredeyse böbrek taşı sorununu yaşadığınızı bile unutursunuz. Balık taşı veya Eşkina taşı, hatta Eşkina balık taşı adı verilen bu taş türü, gerçekten çok şifalıdır. Bütün aktarlarda şifalı bitkiler satılır ama onlardan çok daha şifalı olmaktadır. Sadece böbrek taşınız için değil, sağlıklı yaşam için de kullanabilirsiniz. Balık taşı, bir taştır ama gerçek şifa taşıyan bir taş.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık