DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Belediyeden Sağlık Personellerine İftar Programı

17 Temmuz 2014 Ekleme Saati: 01:01
3.416 kez görüntülendi

Belediyeden Sağlık Personellerine İftar Programı

Karapınar Belediyesi tarafından, Karapınar Devlet Hastanesi personeline ve tüm sağlık personellerine ve ailelerine iftar sofrası ikram edildi. Karapınar Belediyesi Düğün salonunda yapılan programa, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Hasan Öznavruz, Konya İli kamu Hastaneleri Birliği Genel sekreterliği Tıbbi Hizmetler Başkanı Mustafa Parlayıcı, İdari Hizmetler Başkanı Ahmet Ergin, Ereğli Devlet Hastanesi Başhekimi, op. Dr. Meriç çağrı Ağır, Karapınar toplum Sağlığı Merkezi ve İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Taşdemir, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Karapınar devlet hastanesi Başhekimi Dr. Eser Şenkul ile Karapınar’da bugüne kadar hizmet vermiş Dr. Ve sağlık personelleri ve aileleri katıldılar.

İftar saatine 5 dakika kala mikrofonu eline alan Belediye başkanı Mehmet Yaka, “Sağlık personellerinin yaptığı hizmetin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Şu anda bile rahatsız olan vatandaşlara hizmet verebilmek için bir kısmı nöbette beklemektedir. Allah sizlerin yokluğunu göstermesin. Yaptığınız çalışmalardan dolayı hepinize teşekkür ederim saygılar sunarım. Hepinize afiyet olsun” dedi.

belediyeden sağlıkçılara iftar programı a 700 belediyeden sağlıkçılara iftar programı b 700 belediyeden sağlıkçılara iftar programı c 700

belediyeden sağlıkçılara iftar programı d 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Mehmet Yüzbaşıoğlu dedi ki:

    Devletin parasıyla iftar yemeği veren,daire amirleri.müdürler,başkanlar,rektörler,vs. 80 milyonun hakkı olduğunu bile bile bu yemeğe giden sözde müminler,devlet parasıyla yedirilen iftarda, bile bile yemek yediren ve yiyenlerin gelmişine geçmişine dua eden ve ettiren sözde imamlar,Bu ahlaksızlığı boy boy gazete ve TV lerde paylaşan sahtekarlar,80 Milyon fertten biri olarak hakkımı helal etmiyorum,sizlerin inancıyla benim İslam anlayışım çok farklı.

  2. İbrahim dedi ki:

    Sayın Başkanım biz öğretmenleri unutma. Biz de ilgi bekliyoruz.Unutmayın öğretmenlerin hepinizde emeği vardır.

  3. önemsiz dedi ki:

    yakışmadı israili boykot edelim derken başkanın masasında koka kola başkan tepkisini göstermesse halk ne yapsın 🙁

Yukarı Çık